Menu
 
 

Vasariška meilės istorija „Be vardų“

2016 06 07  18:22  |  M.I.C. Naujienos

Justė Starinskaitė - Be vardų

Nuotrauka: Eglės Juozaitytės

„Kol pilnaties tolima šviesa lies mano kaklą“ – romantiškais žodžiais ir švelniu vokalu prasideda naujoji Justės Starinskaitės daina „Be vardų“. Po metų pertraukos nuostabaus balso savininkė savo gerbėjams pristato vasarišku ritmu persmelktą kūrinį, kuris ženklina naują atlikėjos etapą. Energingosios grupės „Saulės Kliošas“ vokalistė juda į priekį ir tęsia muzikinę veiklą, ją papildydama išskirtiniais solo kūriniais.

Starinskaitės teigimu, naujasis jos kūrinys praturtintas nepaprastai vaizdingu, vienu poetiškiausių atlikėjos dainuotų tekstų, tad jo žodžiai dainoje užima labai svarbią dalį. Kiekvienas žmogus, klausydamas „Be vardų“, vaizduotėje galės labai paprastai nusipiešti savo piešinį. Su juo gyventi, mylėti, linksmintis ir kurti savus prisiminimus. Tai vienas iš Justės dainavimo bei kūrimo tikslų. „Šis kūrinys yra apie du žmones, besidžiaugiančius paprastu, tačiau labai gražiu ir ypatingu dalyku – draugyste. Man ši daina asocijuojasi su vasara, šiltais vakarais, neįkainojamu jaunystės laiku ir mano miestu – Vilniumi“, – šypsosi charizmatiškoji atlikėja.

Balsingoji vokalistė tikina, kad jos muzikinė karjera grupėje „Saulės Kliošas“ nesibaigia, tačiau J. Starinskaitė taip pat turi idėjų ir troškimų, kurie ją pastūmėjo kurti savo muziką. „Grupėje dainuoju jau 8 metus, ji man labai svarbi. Galiu teigti, kad „Saulės Kliošas“ daugiausiai prisidėjo prie mano asmenybės ir muzikinės karjeros augimo. Tačiau aš, kaip ir kiekvienas žmogus, keičiuosi. Keičiasi mano norai, vizijos ir svajonės, kurias noriu ir siekiu išpildyti. Pasaulis juda į priekį, o aš – kartu su juo“.

Šiandien Justė Starinskaitė savo naujausią kūrinį pirmą kartą atliks akustinėje aplinkoje – „Kinas po žvaigždėmis“ atidaryme Vilniaus Valdovų rūmų kiemelyje.


Komentuok:
*Reklama