Menu
 
 

Naujausi industrijos veidai

2013 08 01  16:28  |  Aktualijos

Po kiekvieno mados savaičių maratono atsiranda nauja grupė modelių, kuriems pranašaujama didinga karjera. Deja, po kelių sezonų pusė tų išrinktųjų merginų tiesiog dingsta, o vienetinės jų reklamos garsiems mados namams nugrimzta praeityje. Penki naujausi industrijos veidai, kurių didinga karjera jau įsibėgėjo, tikrai turi „wow“ faktorių, reikalingą ilgai išlikti madoje. Mados industrija laiko kumščius už šias merginas ir įdėmiai stebi jų darbus.

Sasha Luss

Dvidešimtmetė rusaitė, kuri jau spėjo suteikti savo plaukams „blondinišką” platinos atspalvį, mados pasaulį pakerėjo giliu žvilgsniu, tobula veido kaulų struktūra ir iškalbinga eisena. Nors Sasha modeliu dirba jau nuo 2007 metų, šios rudens mados savaitės jai buvo lemtingos. Po sėkmingo naujausio sezono maratono (per kurį į modelio sąskaitą pateko 58 šou) Sasha tikrai neketina sustoti. Naujausi merginos pasiekimai – Numéro liepos viršelis ir Valentino rudens reklama.

Naujausi industrijos veidai

Roberto Cavalli kolekcijos katalogas; „Numéro” leidinys.

Chiharu Okunugi

Japonė Chiharu pasirodė pačiu laiku. Modelių industrija rodo didelį susidomėjimą veidais iš Azijos, tad tai gali tapti didžioji merginos proga. Chiharu sėkmingai ja pasinaudoja, pranešdama apie save 2013 pavasario/vasaros mados savaitėje, kurioje pasirodė ant Prada, Miu Miu ir Balenciaga podiumų. Rytietiškų bruožų modelis rudens mados savaitės metu žygiavo 53-uose šou. Chiharu jau galima vadinti pastovia Dior ir Chanel podiumų manekene. Didžiausi jos pasiekimai: rudens Chanel ir Stella McCartney reklamos bei riboto leidimo rudens/žiemos „LOVE“ viršelis.

Naujausi industrijos veidai

Kadras iš modelių testų ir „Chanel” reklaminė kampanija.

Ashleigh Good

Dėl savo androgeniškumo iš Naujosios Zelandijos kilusi Ashleigh style.com portale yra vadinama naująja Stella Tennant. Taip zelandietė tapo ir nauja Karlo Lagerfeldo numylėtine, o jos pasirodymas Chanel rudens reklamoje nebuvo netikėtas. Ashleigh rudens mados savaičių metu dirbo puikiai, jos darbų aplanke net 65 šou. Mergina gerai padirbėjo ir aukštosios mados savaitės metu, kur pasirodė ant 8 svarbiausių podiumų. K. Lagerfeldas jai taip pat patikėjo būti pirmuoju modeliu Chanel kolekcijoje. Ashleigh galite išvysti ir MaxMara bei Pennyblack rudens reklamose.

Naujausi industrijos veidai

„MaxMara” reklama ir kadras iš australų žurnalo „RUSSH” fotosesijos.

Amanda Murphy

Nors rudens mados savaitėse amerikietė Amanda pasirodė tik 11 šou, neverta abejoti jos sėkme šioje industrijoje. Niujorke ji ėjo išskirtinai Proenza Schouler podiumu, Milane – Prada. Paryžiuje mergina sužavėjo Dior, Chanel, Miu Miu, Lanvin kastingo direktorius. Galbūt patys šou nėra Amandos stiprioji pusė, bet fotografuotis reklamoms ir leidiniams jai tikrai sekasi. Fotosesijos prancūziškam ir amerikietiškajam Vogue, Interview leidiniams, liepos Vogue Italia viršelis ir bene didžiausias jos pasiekimas – Prada rudens reklama.

Naujausi industrijos veidai

„Prada“ reklama ir Oscar de la Renta katalogas.

Katya Riabinkina

Atvirkščiai nei Amanda Murphy, rusė Katya puikiai dirba ant podiumo. 47 rudens mados savaičių šou, iš kurių 4 ji „atidarė” – buvo pirmasis podiumu einantis modelis, 7 haute couture ir 8 resort šou. Neįtikėtina, tiesa? Visgi nereikėtų nuvertinti rusaitės ir kalbant apie darbus leidiniams: kinų Vogue ir amerikietiškas Interview – puikūs pasiekimai. Dar – rudens katalogai Alexander McQueen ir Versace mados namams bei Tommy Hilfiger reklama. O jai dar tik aštuoniolika…

Naujausi industrijos veidai

„Interview“ žurnalo kadras ir nuotrauka iš modelio testo.


Komentuok:
*Reklama
DNO