Menu
 
 

Naujieji Lofte

2012 12 23  13:15  |  Aktualijos

Naujieji Lofte

Šventinį laikotarpį menų fabrikas „Loftas“ kviečia švęsti kartu ir kiekvienam pagal skonį siūlo visą renginių paletę.

Pirmąją Kalėdų dieną, gruodžio 25-ąją, „Lofto“ sceną užims „NI&Co“. Taip vadinasi bene moderiniausias, veržliausias ir netgi vizualiai patraukliausias šių dienų lietuvių naujų idėjų kamerinis orkestras vadovaujamas Gedimino Gelgoto.

„Juos jau pamilo Vakarų Europa. Taigi tai bus išskirtinė proga išgirsti šventines nuotaikas atspindinčią II-jų dalių koncertinę „NI&Co“ programą neįpareigojančioje aplinkoje. Petraukos metu šildysimės karštu vynu“, – toliau Kalėdinę programą „Lofte“ pristato V. Diavara.

Naujieji Lofte

Antrąją Kalėdų dieną tradiciškai menų fabrike savo koncertą „Coming Home for Christmas“ surengs grupė „Skamp“. Nuskambės senos, pamiltos, išklausytis ir nuklausytos dainos bei pati naujausia šios trijulės kūryba.

Naujieji Lofte

Prieš pat Naujuosius metus, gruodžio 29 d., „Loftas“ siūlo prisiminti psichodelinio roko legendos Jimo Morrisono kūrybą specialiame „Tabami Goes Jim Morrison“ projekte.

„Kol nesutikau Marko Palubenkos, nežinojau, kas Lietuvoje galėtų išpildyti moterų dievuko ir roko legendos vaidmeny scenoje. Tai bus naujo mūsų projekto premjera – graži, psichodelinė, nuoga ir jausminga“, – naują „Tabami“ projektą pristato Vee.

Naujuosius, kaip jau įprasta, „Loftas“ pasitiks triukšmingai, spalvingai, su magišku baru teminiame griežto aprangos kodo vakarėlyje „Midnight in Paris“.

Naujieji Lofte

Nuotraukos: fashiongonerogue, vancouverobserver.com

„Per Naujuosius prieš tris metus buvo atidarytas ir „Loftas“, taigi kiekvienais metais Naujieji yra vienas didžiausių mūsų renginių su atviru baru, griežtu aprangos kodu (šiemet – viskas apie Paryžių) ir unikalia programa bei dekoracijomis“, – trumpą šventinio laikotarpio „Lofte“ pristatymą baigia V. Diavara.

LOFTO Naujųjų metų aprangos idėjos specialiame video:


Komentuok:
*Reklama
DNO