Menu
 
 

„Parov Stelar Band“ grįžta į Lietuvą

2012 09 07  10:21  |  M.I.C. Naujienos

„Parov Stelar Band“ grįžta į Lietuvą

Nuotraukos: Nuotraukos: Loftas, last.fm, mp3passion, plixid

Pasiutę, melodingi ir Lietuvoje itin mylimi elektroninio svingo džentelmenai „Parov Stelar Band“ lapkričio 18 d. grįžta į Lietuvą su savo nauja programa „The Princess 2012“. Juos antrą kartą į Lietuvą pakvietė menų fabriko „Loftas“ muzikinės programos vadovas ir muzikantas Viktoras Diawara.

„Parov Stelar Band“ grįžta į Lietuvą

„Iškaba „IŠPARDUOTA“ prie įėjimo į erdvę, kurioje groja Parovas su grupe, kabo beveik prieš visus kompanijos koncertus, nesvarbu, ar tai būtų Maskva, Niujorkas ar Atėnai“, – teigia V. Diawara ir priduria, jog tikisi šiame koncerte sutikti visus Lietuvos melomanus.

Austras Marcusas Fürenderis, visam pasauliui žinomas kaip Parov Stelar, yra kilęs iš Linzo, Austrijoje, vedęs kylančią dainininkę Lilją Bloom, augina penkias kates ir vieną muzikinę kompaniją – ,,Etage Noir Recordings“.

„Parov Stelar Band“ grįžta į Lietuvą

„Parov Stelar Band“ jau nebeįrodinėja, kad yra vieni geriausių, o tiesiog mėgaujasi kūryba, koncertais ir gerbėjais.

„Myliu kiekvieną dieną, džiaugiuosi kiekvienu koncertu su grupe. Mūsų gerbėjai tikrai geriausi… Be to, 2012 metais – pasaulio pabaiga. Negaiškime laiko planams, gyvenkime šiandien“, – interviu Lietuvai sako P. Stelar.

„Parov Stelar Band“ grįžta į Lietuvą

Į Lietuvą grupė atvyks su specialiu turo autobusu. Paklaustas, kodėl visur keliauja autobusu, Parovas nedvejoja: „Taip yra žymiai patogiau, mes nesame priklausomi nuo skrydžių laikų, nereikia stovėti eilėse, be to, savo autobuse turime normalias lovas, kuriose tarp koncertų kelyje puikiai išsimiegame“.

„Parov Stelar Band“ grįžta į Lietuvą

Inteligentiškajam garsų provokatoriui Parov Stelar priklauso eilė hitų pripildytų albumų bei solidi singlų lentyna. Jo kūriniai rado vietą daugiau nei 600 muzikos kompiliacijų, reklamų ir kino filmų.

„Tuborg Loftas Live“ su „Parov Stelar Band“ patiks tiems, kam patinka prieškario Amerikos gangsterių įvaizdis ar bent filmai apie juos, lindihopas, skrybėlių kultūra, estetika ir, be abejo, senas geras bei modernus svingas“, – „Parov Stelar Band“ klausytoją taikliai apibūdina V. Diawara.

„Parov Stelar Band“ grįžta į Lietuvą

Pirmieji bilietai jau prekyboje „Tiketoje“.

Daugiau www.menufabrikas.lt


Komentuok:
*Reklama