Menu
 
 

Odinės kelnės – šūvis tiesiai į dešimtuką!

2014 01 14  15:19  |  Aktualijos

Odinės kelnės

Nuotraukos: revistametal.com

Visos neabejotinai turime ne vieną džinsų porą savo drabužinėje. O kaip gi dėl odinių kelnių? Tokį klausimą, ko gero, sau uždavė ir gausi paletė mados namų dizainerių, kaip, pavyzdžiui, Chanel, Céline, Songzio, Ann Sofie Back ir Ground Zero.

Tiesa, juodą spalvą renkasi ne tik tipiškos klasikos gerbėjos, bet ir tos, kurios nebijo provokacijų, seksualumo bei miesto purvo. Pastarieji epitetai puikiai atspindi, kokią galią kuria jos didenybė oda.

Tobulų formų ilgakojėms dizaineriai siūlo rinktis aptemtos odos kelnes. Būtent tokios – prigludusios prie kūno – kelnės suteiks komforto ir pasitikėjimo savimi jausmą ir, be abejo, sutrumpins laiko trukmę, praleistą prie spintos, svarstant, ką gi vėl šiandien mūvėti. Jeigu nemėgstate blizgios, poliruotos odos, Chanel mados namai siūlo sendintos, pratrintos odos įvaizdį kuriančias kelnes, kurios anaiptol neatrodo senamadiškai, o atvirkščiai – naujai ir originaliai.

Odinės kelnės

Tos, kurios įsivaizduoja komfortą kiek kitaip, gali rinktis plačias odines kelnes. Su jomis atrodysite išties efektingai ir, žinoma, prikaustysite visų dėmesį į save.

Odinės kelnės

Prie odinių kelnių garsūs dizaineriai derina zomšinius, storus verstos odos megztinius, nepamiršdami įtraukti ir kailinių motyvų, kurie tokie reikalingi šį šaltąjį sezoną. Beje, jeigu netikėtai gavote kvietimą į elektroninės ar metalo muzikos koncertą, nedvejodamos traukite iš spintos odines kelnes ir čiupkite platų juodą megztinį, o jeigu manote, kad perkaisite betrypdamos prie scenos, tuomet puoškitės trumpu švarkeliu.

Regis, kad oda, kaip ir nėriniai, yra atributas, vis neišstumiamas iš mados olimpo viršūnės jau keletą sezonų, tad tikrai neprašausite pro šalį, įsigydamos įvairiausius tikros ar dirbtinės odos gaminius.

Odinės kelnės

Odinės kelnės

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO

Kristel Saan

18-oji Mariaus Jonučio paroda - Kaimo pasaka