Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijų sąrašas: itališkas prieskonis

2012 12 10  23:50  |  Aktualijos

–          Sveika, kaip sekasi, kas naujo?

–          Na, nieko ypatingo va, į Milaną savaitgaliui lėksiu…

 

Pašnekovo akys ant kaktos, ausys stačios – ar nemeluoju, jog skrendu savaitgaliui į Milaną? Tikrai ne – buvau, o išvažiuoti iš jo nenorėjau. Žinoma, reikia grįžti į rutiną, tačiau kai darbų kiekis pasiveja sniego lygį tėvynėje, pradedu galvoti apie pabėgimo planą atgal.

Didžiausia rekomendacija būtų apsilankyti šią savaitę itališkos mados sostinėje, deja, ne visi esame avantiūristai ir per tvirtai stovime ant žemės.

Pasidalinsiu keturiomis rekomendacijomis, kurias pati išbandžiau. Išvada – gyventojų drabužių spintoje pagausėjo, o aš turiu puikių prisiminimų iš šio fantastico nuotykio!

1.Blizgus švelnios spalvos švarkelis – gatvės stiliaus mylėtojų dažnai vadinamas a la Chanel. Įvairios variacijos – kiekvienai puošniai bellezzai.

Švelnių spalvų švarkeliai

2.Odinės kelnės  visą laiką atrodo ultra stilingai! Nepamirškite kitų spalvų – juk egzistuoja ne tik juoda – bei pasirinkite įdomesnį kirpimą, nei skinny.

Odinės kelnės

Odinės kelnės
3.Peteliškės vaikinams – juk kas galėtų atsilaikyti prieš žaismingą papuošalą, ugnines akis bei valiūkišką šypseną!

Peteliškės vaikinams
4. Magnetinis nagų lakas – gal netyčia užmiršote šią nagų dailės naujovę? Naujųjų metų šventei puoškitės pati ir dovanokite mylimiausioms amiche. KIKO Milano kosmetika pakeri savo spalvomis ir kokybe, rekomenduoju išbandyti!

Magnetinis nagų lakas

Pamokėlė : http://www.morenailpolish.com/2012/06/how-to-make-your-own-nail-art-magnets.html

Ką išmėginsite šią savaitę?


Loading ... Loading ...
Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO