Menu
 
 

Veido kempinėlė: kas tai?

2014 01 13  16:08  |  Aktualijos

Atėjo tokia diena, kai įmano rankas pakliuvo labai neišvaizdus, susiraukšlėjęs ir keistas, veidui skirtas pilkos spalvos daikčiukas. Kelias dienas labai nepatikliai sukau ratus aplink šį įnagį ir morališkai ruošiausi bandymams. Kas tai?

„Konjac“ veido kempinėlė

Tai – „Konjac“ veido kempinėlė, kuri tobulai tinka riebiai, mišriai ar riebiai T zonai plauti. Jos sudėtis – šimtaprocentinė konjac augalo šaknis (itin keisto augalo labai keista šaknis). Tiksliau sakant, tai – bulvė, kuri nuo senų senovės buvo naudojama ne tik kulinarijoje, bet ir medicinoje. 97 proc. šio augalo sudėties sudaro vanduo, o likusius tris – dietinis pluoštas. Japonijoje buvo įrodyta, kad šios kempinės yra pačios „draugiškiausios“ ir švelniausios mūsų odai. Joms neprilygsta nei jūrinės, nei kitos natūralaus pluošto kempinės. Na, o man ji primena beveik gyvą organizmą, darantį stebuklus.

Prieš naudojant šią kempinę reikia prisotinti vandeniu, tada ji tampa minkšta ir švelni. Jos struktūros dėka veido prausimosi priemonės reikia kur kas mažiau, nes pastaroji puikiai išputoja. Tiesa, gamintojai nurodo, kad šią kempinę galima naudoti be papildomų priemonių ir ji puikiai nuvalo makiažą. Deja, šis teiginys man nepasitvirtino, tad ją sąžiningai naudoju kartu su įprastomis priemonėmis.

„Konjac“ veido kempinėlė

Kempinė nėra ilgaamžė. Jos gyvavimo laikas priklauso nuo to, kaip ja rūpinsitės (tikrai, kaip gyva!). Nelaikykite jos drėgmėje, po naudojimo gerai išplaukite. Prižiūrint tinkamai kempinė efektyvi bus iki 3 mėnesių.

Įspūdis

Pirmosiomis dienomis buvo keista ir šiek tiek neįprasta naudoti papildomą veido prausimosi instrumentą. Po bandomojo laikotarpio pripratau, o ši kempinėlė tapo neatsiejama veido priežiūros rutinos dalimi. Ja nupraustas veidas tampa daug švaresnis, minkštesnis, skruostai sveikai įrausta. Kempinės tekstūra švelniai masažuoja veidą, suaktyvina kraujotaką. Norinčioms naujovių ir linkusioms eksperimentuoti rekomenduoju išmėginti šią augalinę kempinėlę.

„Konjac“ veido kempinėlė

Nuotraukos: onceuponacream.at, kosmetik-kosmo.de, nubonau.com


Komentuok:
*Reklama
DNO