Menu
 
 

Pagrindinės vyrų mados pavasario tendencijos

2014 05 07  22:00  |  Aktualijos

Mados liaudis byloja – jei negali nugalėti savo konkurentų, bent jau renkis geriau nei jie. Šiltam pavasariui ir dar šiltesnei vasarai artėjant, metas pasirinkti savąjį sezono ginklą: gal tai šimtmečio vidurio amerikiečio amplua, sportiškas požiūris, laisvas laisvalaikio kostiumas ar viliojantys gėlių raštai? Šį sezoną kiekvienas suras sau artimą tendenciją. Pagrindinis klausimas toks – kokio tipo džentelmenas esate Jūs?

Nusiraminkite ir atsipalaiduokite

Nusiraminkite ir atsipalaiduokite

Nuotraukos iš mados namų svetainių, socialinių tinklų puslapių bei style.com, koliažai autoriaus.

Sezonas po sezono, vyriškosios mados kamienas – kostiumas – tampa vis liberalesnis, o jo laisvumas ir patogumas šį šiltąjį sezoną siekia neregėtas aukštumas. Dienos metu Jums nebeteks atrodyti, lyg eitumėte į be galo oficialų susitikimą ar teismo posėdį – dėka tokių mados namų, kaip Ermenegildo Zegna ir Hermès, laisvas kostiumas ir jo variacijos bus puikus pasirinkimas dieną. Susieję šio drabužio funkciją, dizaineriai atitinkamai naudoja ramias, žemiškas spalvas – nuo gaivios dykumų smėlio iki užburiančių nakties dangaus tonų. Nepraleiskite progos prie laisvo kostiumo priderinti ilgo vasaros palto – tai dar vienas „šviežias“ modeliuotojų pasiūlymas. Paskutinis patarimas – paprastame, laisvame kostiume atraskite save.

Tiesiog žaiskite. Pasilinksminkite ir mėgaukitės

Pasilinksminkite ir mėgaukitės

Vyrai ir sportas? Galbūt banalu, bet velniškai madinga šį sezoną. Sporto tematika lig šiol pasireikšdavo laisvais, per dideliais modeliais ir techniškais audiniais, demonstruojamais ant mados savaičių podiumų. Šį sezoną dizaineriai neria į sportą dar giliau, pristatydami eksperimentinius, idealiai pasiūtus modelius su ryškiausiom sporto aprangos spalvom. Kartu su tokiu atletišku vėju dizaineriai skuba siūlyti savo klientams plačius krepšininko šortus, kurie, patikėkite, taps vasaros greitosios mados tinklų hitu. Visgi tai nuostabus eklektikos mišinys, kurį atsargiai siūlome derinti su klasiniais vyrų spintos modeliais.

Nuotykių ieškotojui – oda

Nuotykių ieškotojui – oda

Įkvėpta sezono liberalumo, kokybiška ir puikiai išdirbta oda siūlo gausybę įvaizdžių. Jokiais būdais nesiekite šios medžiagos vien tik su baikerių subkultūra, nes šiemet oda labai universali. Taip pat reikėtų paminėti, jog oda daugiausiai vyrauja kelnių ir šortų gamyboje. Ši prabangi medžiaga buvo naudojama tiek sporto, tiek safario stiliui sukurti. Derindami odines kelnes ar šortus atraskite ir savo minimalisto  pusę – neabejotiną „wow“ faktorių turinti oda atliks pagrindinį įvaizdžio detalės vaidmenį.

Balta paslepia gausybę nuodėmių

Balta paslepia gausybę nuodėmių

Akinanti iš šlovinga balta yra bene ryškiausia vyrų 2014 m. pavasario/vasaros tendencija. Laimei, balta šįkart neketina vyrų paversti nekaltais, it sniegas baltais angelais, o atvirkščiai – tai spalva, kuri suteiks vyriškumo, brandaus „kietumo“ ir netgi šiek tiek reikiamo aštrumo. Daugiausiai ši spalva naudojama laisvalaikio drabužiams – spintose drąsiai gali atsirasti laisvi kostiumai, plačios, apačioje paraitotos kelnės, laisvi marškinėliai ar marškiniai. Norint apsirengti baltai nuo galvos iki kojų, nederėtų pamiršti, jog akinanti balta gali Jus greitai paversti balta varna – blogąja šio posakio prasme. Visad išlaikykite saiką, o rinkdamiesi baltą drabužį ieškokite įdomesnio kirpimo, konstrukcinių sprendimų ar detalių.

Gėlynai

Gėlynai

Gurmaniškiausių spalvų, estetiškai tobuli žiedai – išskirtinai rinktos puokštės ne kam kitam, o vyriškam garderobui. Galbūt gėlės iš pirmo žvilgsnio ir tiesiogiai nekelia asociacijų su vyriškumu, o kai kuriems, norintiems išbandyti šią tendenciją, teks perlipti per savo įsitikimus, bet garantuojame, jog verta. Nuo Havajų tropinės nuotaikos iki eklektiškų floros sprendimų, gėlės atsargiai derinamos tiek su klasikiniais modeliais vyriškiams, tiek su kasdieniškesniais ir laisvesniais aprangos variantais vaikinams. Iš pradžių pabandykite pasimatuoti gėlėtų rankovių marškinėlius ar bomber (sportininko) tipo švarkelį. Jei esate klasikos ir minimalizmo gerbėjai – keletas pavasarinių gėlių žiedų neabejotinai praskaidrins Jūsų spintą.

Laisvalaikis pagal šimtmečio vidurį

Laisvalaikis pagal šimtmečio vidurį

Galbūt įkvėpti moteriškosios mados dekadų karuselės, o galbūt tiesiog ieškodami naujų sprendimų vyro laisvalaikio garderobui, modeliuotojai atsigręžia į šeštojo ir septinto dešimtmečio amerikietį. Tokie paprasti modeliai, kaip laisvo kirpimo kelnės su kiek aukštesniu liemeniu, linijų raštai ir apykaklė, segima virš švarko, puikiai atkūrė ir šiandienai pritaikė ankščiau minėtų dešimtmečių vyro stilių. Bene daugiausiai dėmesio gavo vos per dideli, marškinėliai plačiomis rankovėmis ir trumparankoviai marškiniai. Šie modeliai – ir klasikiniai, ir marginti raštais. Savaitgalio išvykai nepabijokite su savo antrąja puse sukurti jaukios retro aplinkos.


Komentuok:
*Reklama
DNO