Menu
 
 

Ryškūs nagai laukia pavasario

2014 03 12  17:39  |  Aktualijos

Man patinka grožio industrija, nes net gūdžiausią žiemos ar tiesiog permainingos svaitės dieną ramių ramiausiai gali dėliotis sau sąrašą geidžiamų priemonių iš naujausių kosmetikos gamintojų kolekcijų. Va tokiu, kiek primityvoku būdu, gali ištverti visas gamtos anomalijas, pliaupiantį lietų ar nemalonų vėją už lango, pasvajoti ir pailsinti galvą nuo kasdienių dulkių.

Prieš kurį laiką man į rankas pateko trys sodrių spalvų Maybelline „Colorama“ nagų lakai. Sukau apie juos ratu, vis dėbtelėdama ir kaip mantrą kartodama: „velniškai gražios spalvos, bet kol šalta, kažkaip nei šis, nei tas…“ Ei, bet žiema baigėsi, o kolekcijos spalvos – įkvepiančios, prisirpusios ir skanios. Taigi, kaip ir su kuo jas mielai „suvalgyčiau“.

Raudona spalva – Maybelline „Colorama“ nr. 321.

Ryškioji klasika. Ech, pora potėpių Yves Saint Laurent lūpų dažais „Rouge Pour Couture“ (jų numeris serijoje – „Le Rouge (1)“), šiek tiek raudonai paryškinti skruostai Nars skaistalais „Exhibit A“, raudonai nulakuoti nagai ir dar šiek tiek blyškus, žiemą ne per seniausiai ištvėręs veidas… Visa kita paprasta ir gaivu – balti, šiek tiek didoki marškiniai, džinsai ir mėgstami aukštakulniai.

Raudona spalva – Maybelline „Colorama“ nr. 321.

SwO.lt koliažas. Koliažams panaudotos nuotraukos iš nordstrom.com, pinterest.com, kosmetikos gamintojų svetainių bei SwO archyvo.

Raudona spalva – Maybelline „Colorama“ nr. 321.

Koralų atspalvis – Maybelline „Colorama“ nr. 311.

Ak, ši spalva turbūt dar ilgai liks tarp daugelio mūsų mėgstamiausių atspalvių! Ji – bene visur tinkanti ir savyje amžinai laikanti dalelę vasaros. Prie ryškių koralinių nagų labai norisi šio to blizgaus ir tąsaus, tad į kompaniją siūlau Yves Saint Laurent „Rouge Pour Couture“ linijos lūpų blizgį „Vernis à Lèvres Glossy Stain“, tiksliau – prabangią koralinę spalvą „Peche Cerra-Cola (27)“. Arba galite rinktis šiek tiek kuklesnius MAC lūpų dažus „CB 96“. Gyvasties mūsų skruostams puikiai suteiks Chanel skaitalai „Joues Contraste Frovole (76)“. Na, o į šį derinį dar būtinai „įsiprašo“ ir Bvlgari tualetinis vanduo „Omnia Coral“.

Koralų atspalvis – Maybelline „Colorama“ nr. 311.

Koralų atspalvis – Maybelline „Colorama“ nr. 311.

Purvina balta – Maybelline „Colorama“ nr. 288

Trečiasis variantas – gal ne tokia ryški, kiek neįprasta baltai pilkšva spalva, kurią, pripažinkime, ne itin dažnai išsirenkame, besidarydamos manikiūrą. Tai iš tiesų sunkiai nusakomai pilkšvai, purvinai, dailiai keista spalva. Beprotiškai gražiai atrodo tiek ant blyškių, tiek ant rusvų rankų. Ši spalva primena tą pažliugusį ir suteptą pavasario sniegą bei laiką, kai mums trūksta vitaminų, o kiekviena šalta diena atrodo nebeištveriama. Ir tai gali būti gražu! Ypač, jeigu tai „atskiedžiama“ su mergaitiškai rausva spalva. Akis galime ryškinti Bare Minerals šešėlių palete „Ready 4.0 The After Party (01)“. Lūpoms vaiskumo ir švelnumo suteikiame su Smashbox blizgiu „Lip Enhancing Gloss Fame (Tc)“. Ir šie vis dar žvarbūs rytai pakeliui į darbus nebe tokie ir nemalonūs…

Purvina balta – Maybelline „Colorama“ nr. 288

Purvina balta – Maybelline „Colorama“ nr. 288


Komentuok:
*Reklama
DNO