Menu
 
 

Pasaulinis „Ten Walls“ turas atkeliauja į Vilnių

2016 04 27  16:16  |  M.I.C. Naujienos

Ten Walls

Nuotrauka: Ten Walls archyvas.

Šiuo metu Europoje ir Azijoje naują programą „Equalized“ pristatantis elektroninės muzikos atlikėjas ir prodiuseris Marijus Adomaitis – „Ten Walls“, naujausiais savo kūriniais jau birželio 18 dieną pradžiugins Lietuvos klausytojus.

„Equalized“ turo metu skambės visiškai nauji ir dar niekur negirdėti „Ten Walls“ kūriniai, tačiau gerbėjai turės galimybę išgirsti ir į „BBC Radio 1“ patekusius bei aukščiausias vietas Europos topuose užėmusius hitus, tokius kaip „Requiem“ ar „Walking with Elephants“. Visi šie kūriniai po turo suguls į debiutinį „Ten Walls“ albumą, kuris prekyboje turėtų pasirodyti jau šį rudenį.

„Equalized“ kalba per muziką. Apie gyvenimą be sienų laisvoje visuomenėje. Neklijuojant etikečių, neskirstant žmonių į vienokius ar kitokius, pagal jų rasę, religiją, seksualinę orientaciją ar plaukų spalvą. Smagu, jog savo pasirodymu mes galime prisidėti prie šios aktualios idėjos. Muzika yra universali kalba, kurios misija yra ne skaldyti, o vienyti ir mes visus kviečiame ją išgirsti“, – būsimo koncerto idėją pristato „Ten Walls” vadybininkė Diana Adomaitė.

Gyvi „Ten Walls“ pasirodymai kvapą gniaužia ne tik meistriškais kūriniais ir muzikiniais eksperimentais, bet ir reginiais scenoje. Šį kartą atlikimas nustebins vizualiniais sprendimais, kurie klausytoją pavers žiūrovu muzikinėje pasakoje.

„Šis turas yra naujas mano kūrybos etapas, bet, tuo pačiu metu, tai tęsinys to, ką dariau anksčiau. Naujieji kūriniai skambantys „Equalized“ ture yra tarsi grįžimas prie „Ten Walls“ šaknų, ten, kur viskas ir prasidėjo“, – pristatydamas naują programą pasakojo M. Adomaitis.

Ilgai lauktas „Ten Walls“ pasirodymas Vilniuje – jau birželio 18 d., menų fabrike „Loftas“.


Komentuok:
*Reklama