Menu
 
 

Pasiilgusioms švelnaus moteriškumo – „The Blonds“

2018 10 16  21:31  |  Aktualijos

The Blonds

Nuotraukos – Eglės Liepos ©

„Ar jums nepabodo nuolat brukamas perdėtai veržlios, kalnus verčiančios super-moters įvaizdis, jau ne vienerius metus dominuojantis mados ir stilistinių įvaizdžių kūrėjų darbuose? Mums – taip. Todėl nusprendėme parodyti visai kitokią moterį – išsiilgtą, švelnią ir fatališkai mielą,“ – taip apie savo naujausią įvaizdžių kolekciją „The Blonds“ pasakoja UNISON Beauty Lab2 plaukų stilistai iš Klaipėdos Audrius Polkis  ir Alvita Vespenderytė.

Harmoniją kuria individualiai pritaikytos spalvos

Pastelinių spalvų ramumas, švelni, lengvos romantikos nuskaidrinta nuotaika – tokią emociją užfiksavo fotografė Eglė Liepa, įamžinusi tris „The Blonds“ modelius.

Kolekcija ne atsitiktinai išsiskiria natūralumu, subtiliais ne tik drabužių, bet ir plaukų, makiažo atspalviais: „Parinkdami dažymus, juos kruopščiai derinome prie natūralaus modelio tipažo. Kodėl? Nes tai šių dienų tendencija: pasiūlyti klientui tokias spalvas, kurios dera prie natūralios akių, odos spalvos, ir suteikia įvaizdžiui harmonijos, – pasakoja Audrius. – Netinkama spalva ne tik išdarko žmogaus bruožus, suteikia veidui liguistumo, bet ir kelia įtampą – jums tenka kovoti su savimi, t. y. kasdien įdėti daug pastangų, kad drabužiais, makiažu ar aksesuarais kompensuotumėte netinkamą plaukų spalvą“.

Visos trys merginos natūraliai yra prigesinto pastelinio tipažo – tokio, kokiu pasižymi didesnioji lietuvių dalis, tad ne tik plaukų spalva, bet ir makiažas buvo kuriamas taip, kad paryškintų individualius bruožus, o svarbiausiu akcentu tapo gaivi, spindinti, natūralaus švytėjimo nepraradusi oda, neperkrauta makiažo priemonėmis

The Blonds

Ilgis iki pečių: madingas, bet kaprizingas

Neutrali smėlinė plaukų spalva – tai, kas geriausiai tiko prie modelio Jolantos žalsvų akių ir strazdanėlių. Pasirinktas ilgis – šio sezono hitas: tiesi linija iki pečių, taip kompensuojant kiek plonus merginos plaukus, ir vizualiai suteikiant jiems masės bei vešlumo.

„Vis dėlto iš patirties galiu pasakyti, kad kasdieniam nešiojimui šis ilgis nėra pats patogiausias – pečius vis paliečiantys plaukai draikosi ir pirminio efekto gali greitai nelikti. Todėl mes siūlome tokį kirpimą tekstūruoti, arba kurti vadinamą „paplūdimio efektą“, plaukus sutepant formavimo priemone ir pagniaužant pirštais, arba pabanguoti žnyplėmis ar difuzoriumi,“ – patirtimi dalijasi Alvita, primindama, kad naudojančioms karštus įrankius būtina naudoti ir priemones, apsaugančias nuo karščio – tik taip įmanoma išsaugoti plaukų kokybę ir žvilgantį sveikumą, be to, ir suformuotos bangos tuomet išsilaikys gerokai ilgiau.

The Blonds

Gamtos įkvėptas dažymas – nemėgstančioms dažnai lankytis salone

Įmantriai pavadinta, viena moderniausių šiuolaikinio dažymo technikų – Air Touch/Balyage – yra tai, kuo meistrai papuošė modelio Kristinos plaukus. Natūraliai šviesūs galai ir tamsesnės šaknys, pasak Audriaus, yra tarsi pačios gamtos įkvėptas dažymas: „Jei natūraliais plaukais pabūtumėte per vasarą prie Viduržemio jūros, gautumėte labai panašų spalvinį efektą“. Šis dažymas nereikalauja dažno lankymosi salone, nes praktiškai nesimato ataugusių šaknų, o atspalvius galima keisti namuose, naudojant spalvos palaikymo kondicionierius.

Kad plaukai būtų dar labiau žaižaruojantys šviesiomis sruogomis, buvo parinktas lengvai sluoksniuotas kirpimas: šis ilgis puikiai tinka tiek tiesiems, tiek banguotiems ar garbanotiems plaukams, juos patogu supinti, surišti į kasą ar kuodą, o išslydusios priekinės kirpčių zonoje esančios sruogos žvilgsniui priduos paslaptingumo ir seksualumo. Pasak meistrų, geriausia taip apkirptus plaukus prieš džiovinimą sutepti putomis, o rezultatui užfiksuoti naudoti purškiamą vašką.

The Blonds

Pokytis ilgaplaukėms: pusilgiai kirpčiai

Tam, kad odos atspalvis būtų gyvesnis, o akys ryškesnės, buvo nuspręsta šaltais atspalviais patamsinti natūraliai šviesios lietuvaitės Emos plaukų šaknis ir sukurtu kontrastu suteikti modeliui charizmos. „Beje, tam pasirinkome švelnius, per laiką po truputį nusiplaunančius dažus, nepaliekančius ryškių dažymo linijų: tai puikus sprendimas natūralioms blondinėms, nes nesimato ataugusių šviesesnių plaukų ir nereikia skubėti kas mėnesį skubėti jų dažyti,“ – pasakoja Alvita.

Emai buvo parinktas nesudėtingas ilgų plaukų kirpimas: tiesi linija nugaroje ir pagrindinis akcentas – pusilgiai kirpčiai.

„Toks kirpimas puikiai tiks moteriai, pasiilgusiai pokyčių, bet nenorinčiai aukoti plaukų ilgio. Be to, pusilgiai kirpčiai neerzina – juos galima pašukuoti atgal, esant reikalui, užkišti už ausų, arba, susirišus plaukus, palikti kirpčius laisvus,“ – sako Audrius. Pasak meistro, šis kirpimas tinka tiek tiesiems, tiek banguotiems plaukams.

The Blonds

IDĖJA, ŠUKAVIMAI, DAŽYMAI – Audrius Polkis ir Alvita Vespenderytė

MAKIAŽAS – Makeup by EMMA

DRABUŽIAI – Doke Clothing

STILIUS – Ieva M. 

FOTO – Eglė Liepa

PRODUKTAI – Nook Family & EVO


Komentuok:
*Reklama
DNO