Menu
 
 

Sandra Yushka – rudens alchemija įkvėptą kolekciją

2018 10 16  22:56  |  Aktualijos

Sandra Yushka

Nuotraukos – Visvaldo Morkevičiaus ©

Dizainerė Sandra Yushka šią savaitę savo studijoje pačioje Vilniaus širdyje tvarios mados gerbėjams pristatė naują kolekciją, kurioje dominuoja sodrios rudeniškos spalvos, lakoniškas minimalizmas bei charizmatiškos detalės.

Miesto estetėms kurianti dizainerė šį kartą norėjo atskleisti kiekvienoje tūnančią fatališką moters pusę, tam pasitelkdama akį traukiančias geometrines linijas, išraiškingas faktūras bei laikui nepavaldžius siluetus. Kolekcijoje dominuoja ramios žemės ir rudeninių lapų spalvos, o ryškiausiu akcentu tampa ciberžolės atspalviai.

„Ši kolekcija – tarsi momentas, kai pro šalį eina kvapą griaužianti moteris, aplink kurią akimirkai sustoja laikas, viskas tarsi sulėtėja. Savotiškas pasipriešinimas bėgimui, vaizdo ir informacijos chaosui. Norėjosi sukurti kažką, kas atsilaikytų prieš beprotišku tempu besikeičiančias mados tendencijas“, – kalba dizainerė.

Sandra Yushka

Sandra Yushka – SwO magazine

Sandra pabrėžia, kad šių metų rudens-žiemos kolekcijoje, kaip ir anksčiau, didelis dėmesys buvo skirtas drabužio universalumui: „Stengiausi sukurti tokias sukneles, marškinius, kelnes, kurios lengvai ir žaismingai įsilietų į kiekvienos moters spintą ir juos būtų galima be vargo derinti su jau turimais drabužiais. Tuo pačiu norėjosi palikti erdvės kūrybiškumui ir neužgožti, o atvirkščiai – pabrėžti drabužio savininkės asmenybę, sukurti erdvę jai atsiskleisi, suteikti laisvę kurti ne tik naujus drabužių derinius, bet ir skatinti išgyventi naujas patirtis, siekti svajonių.“

Sandra Yushka - SwO magazine

Sandra Yushka

Kurdama šią kolekciją Sandra Yushka galvojo apie laimingą, kiekvieną dieną mažą stebuklą išgyvenančią moterį. Kolekcijoje dizainerė siekė pabrėžti komforto svarbą, naudojo praktiškus audinius ir subtilias, prabangos suteikiančias detales.

„Kurdama ir priimdama klientus savo studijoje pirmenybę visada skiriu bendravimui akis į akį. Norisi grįžti prie senų vertybių. Todėl kiekvienas drabužis iš naujos kolekcijos prisitaiko prie savo naujojo savininko – pataisome ilgį, kitas detales, kurios suteikia individualumo“, – atskleidė dizainerė.

Sandra Yushka

Sandra Yushka

Sandra Yushka

Fotografas – Visvaldas Morkevičius
Modelis – Ugnė Sabalytė
Plaukai, makiažas – Vilma Garliauskienė
Prodiuseris – Marius Trajanas


Komentuok:
*Reklama
DNO