Menu
 
 

Pirmasis godo yorke debiutinio albumo koncertas: jam subūrė „orkestrą“

2021 11 09  18:23  |  M.I.C. Naujienos

Lapkričio 11d. Tamsta Club scenoje skambės godo yorke (tikrasis vardas Goda Sasnauskaitė) debiutinio albumo In Silence, In Sirens kūriniai. Atlikėja, dainų autorė pirmą kartą pasirodys su kolektyvu Godo Yorke Orchestra. Tai jos atrinktas būrys muzikantų, pritariamųjų vokalų bei styginių kvartetas.

Pirmasis godo yorke debiutinio albumo koncertas: jam subūrė „orkestrą“

Nuotraukos – P. Jakučio ©

Ruošdamasi gyvam pasirodymui, Godo norėjo kiek įmanoma tiksliau atkurti originalias kompozicijas, tačiau suteikiant joms laisvės. „Albume su Aurimu Vilkišiumi (ko-prodiuseriu, kompozitorium red. past.) leidome sau viską. Kūrėme taip, tarsi grotų visas orkestras. Pamenu svajojome, kaip jį atliktų puiki grupė, gyvi styginiai instrumentai. Atrodė, kad visa tai yra neįmanoma. Tačiau dabar mūsų yra 11 – yra grupė bei pritariamieji vokalai. Prisijungė ir kvartetas. Išsikėliau sau ypatingai sunkią užduotį, tačiau dabar galiu drąsiai teigti – albumas atgijo dieviškomis spalvomis.“ – dalinasi dainininkė.

Rugsėjo 17d. išleistas debiutinis godo yorke albumas In Silence, In Sirens jau spėjo pakerėti ne tik klausytojus, bet ir tapo LRT OPUS savaitės albumu bei kultūros žurnalo 370 geriausiu mėnesio albumu. Jį pastebėjo tokie Lietuvos muzikos laukui svarbūs žmonės kaip Ramūnas Zilnys, Emilija Visockaitė, Domantas Razauskas, Aistis Norkus. Pasiekė klausytojų grojaraščius iš viso pasaulio. Laidoje „Muzikos Salė“ albumas įvertintas kaip vienas stipriausių šiais metais.

Pirmasis godo yorke debiutinio albumo koncertas: jam subūrė „orkestrą“

Po keletos mėnesių trukusių repeticijų Godo Yorke Orchestra lapkričio 11d. ant Tamsta Club scenos pasirodys pirmą kartą. Koncertą papildys tarpdisciplininio meno kūrėjo Lino Gabrielaičio kurtos 3D animacijos, drabužių dizainu rūpinsis Boram Gabrielė Deltuvaitė.


Komentuok:
*Reklama
DNO