Menu
 
 

Pirmasis oficialus grupės Proper Heat koncertinis įrašas

2016 03 09  18:55  |  M.I.C. Naujienos

Proper Heat koncertinis įrašas

Nuotraukos: Gediminas Bartuška

Proper Heat – kažkada trijulė, o dabar jau ir visas septynetas, nenustygsta vietoje. Naujienų iš jų girdime itin dažnai.

Opus Ore koncerte grupės repertuarą sudarė kūriniai iš naujojo albumo „Center of the World“ bei gerai žinomi ir atpažįstami grupės hitai kaip “We are ready” ar “The Move”.

“Labai džiaugiamės prie grupės prisijungusiais muzikantais. Naujų kūrinių įrašų ir koncertų metu mums padeda vieni geriausių Lietuvos muzikantų, grojantys su ryškiausiomis Lietuvos scenos žvaigždėmis. Tai – būgnininkas Jonas Lengvinas, perkusininkas Gediminas Mačiulskis, bosistas Gediminas Andriškevičius ir gitaristas Rytis Taraila”, – džiaugiasi grupės muzikos kūrėjai Martin Virgin ir Saxtone.

Proper Heat

„Šie Lietuvos muzikos profesionalai į mūsų kolektyvą įnešė naujos energijos, gyvo skambesio bei dinamikos. Drauge dirbti – tikras malonumas“, – pasakoja grupės vokalistas Karolis Ramoška.

Visus grupės gerbėjus kviečiame žiūrėti, vertinti ir mėgautis pirmuoju gyvo garso grupės koncertiniu įrašu:

Išgirsti ir pamatyti grupę gyvai galite artimiausių koncertų metu:

2016 kovo mėn. 19 d. singlo “Hit Me With a Smile” pristatymas Kaune, Orixo klube. 2016 kovo mėn. 30 d. paramos koncertas, Vilniuje, Lofte.

2016 balandžio mėn. 16 d. singlo “Hit Me With a Smile” pristatymas Vilniuje, Tamsta klube.

2016 balandžio mėn. 28 d. koncertas kartu su J. Viewz Vilniuje, Lofte.

Proper Heat

Proper Heat ir SwO

Proper Heat


Komentuok:
*Reklama