Menu
 
 

„The Sneekers“ pavasariškas klipas jau čia

2016 03 04  21:33  |  M.I.C. Naujienos

Naujas The Sneekers klipas

Nuotraukos: The Sneeker archyvas

Elektroninės muzikos projektas „The Sneekers“ šiandien pristato pavasarišką ir beprotiškos meilės kupiną vaizdo klipą dainai „Why“. Jame grupės narys Justinas Jarutis vaidina iki ausų įsimylėjusį vaikiną, kuris nesulaukia atsako ir išgyvena dideles kančias.

THE SNEEKERS – WHY https:

Klipo filmavimui sunaudotas įspūdingas kiekis maisto

Nedažnai meilės tema kuriantys ir 2 metų pertrauką nuo paskutinio klipo „All You Need is Lovin“ padarę „The Sneekers“ šįkart pasidavė pavasariškoms nuotaikoms, jausmų bangoms ir meilės kančioms.

Šio spalvoto klipo autorius yra Mantas Rutkauskas ir „Syker.net“ komanda. Jie šiai progai parinko ne tik puikiai su kamera sutariančią žaliaakę vardu Laura Arctic, dėl kurios klipe J. Jaurčio personažas yra pametęs galvą, bet ir maistą kaip skirtingų vertybių išraišką.

The Sneekers naujas klipas

„Visas klipas yra apie du žmones ir jų skirtingą požiūrį. Akivaizdu, kad jiems sunku surasti bendrą kalbą. Svarbu, kad tas jaunas vyrukas suprastų – jiems nepakeliui. Tuomet ir nebūtų to dramatiško „Why“? “, – pasakoja M. Rutkauskas.

Klipo komanda prisipažįsta, kad per 20 valandų studijoje filmavimui sunaudojo tiek maisto, kiek statistinė lietuvių šeima suvartoja per savaitę.

Klipe vaizduojamas maistas tarsi Justino pastangos įsiteikti mylimajai. Juokaudamas Evaldas pamini, kad maisto metafora neatsitiktinė: „Vyrai mėgsta pavalgyti, taigi maisto iš vyro rankų nereikėtų nuvertinti“.

Justina Jarutis ir The Sneekers

Justinas Jarutis – dramatiško charakterio

Su „The Sneekers“ Justinas Jarutis – jau daugiau nei 7 metus: „Susipažinome, kai jis dar nebuvo gerai žinomas rokeris. Vienas pirmųjų bendrų hitų – „Green City Lights“. Nuo to laiko, mūsų bendravimas niekada ir nenutrūko“, – pasakoja E. Mikalauskas.

Paklaustas, kodėl klipe pasirinko rodyti įsimylėjusį J. Jarutį, o ne jį patį, Evaldas nedvejojo atsakyti: „Kai klipe matyti tiek stambaus plano, negali rodyti nieko, kas atrodo pusėtinai. Be to, jo charakteris dramatiškas ir tinka dainai“.

Laura Arctic The Sneekers klipe


Komentuok:
*Reklama