Menu
 
 

Premjera: GABIJA – „Skauda“

2021 01 14  19:00  |  M.I.C. Naujienos

Premjera: GABIJA – „Skauda“

Nuotraukos – Indrė Dambrauskė ©

Po kūrybinės pertraukos grįžtanti dainininkė GABIJA Lietuvos muzikos klausytojams pristato naująjį savo kūrinį „Skauda“. Tai – pirmoji jos kūrybos daina.

Šiuo kūriniu Gabija Aleknavičiūtė pasakoja apie stiprų ryšį su žmogumi ir apie didžiulę baimę likti be jo. Asmeninių išgyvenimų ir jautrumo persmelkta daina gimė dar pavasarinio karantino metu.

Tuomet, pasak dainininkės, ją sukurti pavyko labai greitai, nes jaučiant stiprias emocijas žodžiai tiesiog liejosi iš vidaus, o muzika padėjo rasti stiprybę ir ramybę.

„Manau, kad neveltui daugelis dainų gimsta iš skausmo ir meilės. Tai yra labai stipri emocija“, – sakė ji.

Daina „Skauda“ buvo įrašyta dar vasarą, tačiau dienos šviesą ji išvysta tik dabar, praėjus pusmečiui. Dėl karantino situacijos Lietuvoje sugriuvo daug atlikėjos planų, tarp jų – ir vaizdo klipo filmavimas. Be to, užsitęsė kūrybinis procesas. Galiausiai Gabija nusprendė veikti ir nelaukti geresnių laikų.

Premjera: GABIJA – „Skauda“

Tai – antroji jos daina, pasirodanti po beveik dviejų metų pertraukos nuo pirmosios. Tačiau, ši – pirmoji, kurios autorė yra ji pati. Atlikėja teigia, kad tokia pertrauka išėjo į naudą – padėjo suvokti, kokių tikslų ir kokio skambesio norisi siekti bei ką savo dainomis norisi pasakyti.

„Aktyviai koncertavau, tačiau neleidau dainų, nes norėjau suprasti, kokia muzika noriu dalintis, kaip save noriu pateikti žmonėms, norėjau daugiau savęs atiduoti kūrybai ir leisti savo kurtas dainas, – pasakojo Gabija. – Norėjau išmokti nepasimesti ir būti kuo arčiau savo stiliaus ir muzikos – šalia to, kaip save ir įsivaizduoju.“

Šiuo metu ji dirba prie kitų naujų savo dainų, kurios taip greitu metu išvys dienos šviesą, o naująjį GABIJOS singlą „Skauda“ galite išgirsti čia


Komentuok:
*Reklama
DNO