Menu
 
 

Elektronikos duetas „Sun Francisco“: „Su mumis nuobodu nebus“

2021 01 15  20:43  |  M.I.C. Naujienos

Elektronikos duetas „Sun Francisco“: „Su mumis nuobodu nebus“

Nuotrauka – M. Zarembos ©

Nauji metai atneša ir naujos muzikos: šį mėnesį alternatyvios elektronikos duetas iš Vilniaus „Sun Francisco“ išleidžia debiutinį mini albumą (EP) „Nice to Meet You“. Klausytojų lauks netikėti, kontrastingi sąskambiai, skirtingų muzikinių stilių ir nuotaikų dermė.

Mini albumas įrašytas bendradarbiaujant su Lietuvoje gerai žinomu prodiuseriu Snorre Bergerudu iš „Ymir Audio“ įrašų studijos. Muzikantai džiaugiasi bendro darbo rezultatais, o pirmąją dainą tokiu pačiu pavadinimu, kaip ir mini albumas, jau nuo penktadienio galite išgirsti visose muzikos pasiklausymo platformose.

„Mūsų debiutinis EP – kartu ir prisistatymas, atskleidžiantis skirtingas mūsų muzikines įtakas ir kūrybines kryptis, šiek tiek ironišką toną, bet tuo pačiu ir rimtą nusiteikimą“, – sako „Sun Francisco“ nariai Giedrė ir Maksas. „Pirmoji daina „Nice to Meet You“ – minimalistinė kompozicija, kurios ritminį pagrindą sudaro retro atspalvių prisodrinti, energingai pulsuojantys būgnai ir sintezatorius. Su muzikine linija kontrastuoja įtaigus ir užtikrintas, bet kartu lengvas Giedrės vokalas, suteikiantis kūriniui netikėtų spalvų ir reikšmių“, – apie dainą pasakoja muzikos autorius Maksas.

Neatsitiktinai ir visas mini albumas pavadintas būtent pagal pirmąjį kūrinį. „Ši daina – linksmai rimtas pareiškimas, skatinantis elgtis taip, kaip iš tiesų norime, nekreipiant dėmesio į aplinkinių nuomonę, nes tiesa ta, kad bet kuriuo atveju būsime teisiami ir vertinami kitų. Šia prasme „Nice to Meet You“ – mūsų vėliava, kurią nešime ir toliau,“ – sako muzikantai, patys kūrę ir išskirtinį dainos vaizdo klipą.

„Sun Francisco“ nariai Giedrė ir Maksas nuo pirmos pažinties dienos svajojo apie muzikinę karjerą (įsivaizduojamai grupei jau tada buvo sugalvotas pavadinimas, kuris taip ir nepasikeitė). Nors muzika dueto gyvenimuose pastaraisiais metais buvo užleidusi vietą disertacijos rengimui, įvairiausių projektų koordinavimui ir šeimos reikalams, anksčiau ji atliko svarbų vaidmenį ir šis ryšys niekada nebuvo nutrūkęs. Giedrė yra tarptautinių ir respublikinių dainavimo konkursų laureatė, antrosios vietos laimėtoja pirmajame „Lietuvos balso“ sezone, o Maksas mokyklos laikais buvo subūręs dvi roko grupes. 

Elektronikos duetas „Sun Francisco“: „Su mumis nuobodu nebus“

Nuotrauka – L. Bendinsko ©

„Bėgant laikui keitėmės ir mes, brendome kaip asmenybės, augome kaip kūrėjai ir kuo toliau, tuo labiau supratome, kaip labai to norime – kurti savo muziką, ja dalintis su žmonėmis, koncertuoti. Tiesiog išdrįsti pabandyti“, – pasakoja už melodijas ir dainų žodžius atsakinga Giedrė.

Skirtingi abiejų muzikiniai skoniai, muzikinės ir asmeninės patirtys lėmė, kad dueto kūryboje – ne tik šiame EP, bet ir vėliau pasirodysiančiose dainose – originaliai dera R&B, dream pop, synthwave, industrial ir kt. stiliai. „Žinome, ką norime pasakyti, turime, ką parodyti, tad tikimės, o gal net garantuojame, kad su mumis nuobodu nebus“, – šypsosi dueto nariai.

Kitų dviejų kūrinių iš debiutinio „Sun Francisco“ EP „Nice to Meet You“ ilgai laukti nereikės – abu pasirodys dar šį mėnesį: „Millionaire“ daina klausytojų ausis pasieks sausio 22 d., o „This Moment“ – sausio 29 d.


Komentuok:
*Reklama
DNO