Menu
 
 

Vakaras su Kuzmickaite

2014 09 29  22:45  |  Aktualijos

Vakaras su Kuzmickaite

Autorės nuotraukos.

Ketvirtadienio vakarą duris Vilniuje atvėrė House of Faige mados namai, kurie drauge su žurnalu „L’Officiel“ pavakaroti pakvietė būrį merginų ir dizainerę Agnę Kuzmickaitę. Vos įžengusias vidun lankytojas pasitiko jaukios prabangos dvelksmas, o „drugeliška“ menininkės kolekcija atmosferai suteikė polėkio ir trapumo.

House of Faige kolekcijoms pristatyti skirtas kambarys šviesus ir erdvus, bet labiausiai širdį džiugina vyrų kambariu vadinama patalpa, kurioje susirinkusios merginos ir leido laiką, bendraudamos su Agne ir jos dešiniąja ranka Milda Savickiene. Daugelis domėjosi, iš kur atsirado drugelių motyvas Kuzmickaitės kūryboje, kas lėmė teatrališką stilių, teiravosi ir apie artėjantį naujos kolekcijos pristatymą. Nors paslaptis, kokia kolekcija bus, ir nebuvo atskleista, tačiau ne vieną sudomino atsiradimo istorija. Pasak dizainerės, drabužius ji suvokia skulptūriškai, ieškodama dimensijų, o drugelis gali būti „gražus“ iš visų pusių. „Jam tinka įvairios tekstūros, spalvos, raštai, tad ir bandymų skaičius begalinis,“ – kalbėjo dizainerė. Paklausta, ar vienadienio drugelio motyvas neišgyvena vakaro, Agnė šyptelėjo ir pasidalino mintimis apie tai, jog verta mėgautis tuo, kas patinka, ir, jei tik randi įkvėpimo, kurti tai, kas aktualu pirmiausia sau pačiam: „Chanel“ mados namai vis dar tęsia dizainerės pradėtas tradicijas, tik pritaiko jas šiuolaikiškai visuomenei.“ Vakaro pabaiga turbūt maloniausia buvo toms, kurios nepabijojo pasimatuoti sukneles ir pasitarti su dizainere stiliaus ir mados klausimais.

Vakaras su Kuzmickaite

Vakaras su Kuzmickaite

Vakaras su Kuzmickaite

Vakaras su Kuzmickaite

Vakaras su Kuzmickaite
Vakaras su Kuzmickaite

Vakaras su Kuzmickaite

Vakaras su Kuzmickaite

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO Records