Menu
 
 

Repo šeimos „Despotin Fam“ koncertas išmuš įprastą ketvirtadienį iš vėžių

2012 04 25  11:14  |  Aktualijos

Despotin Fam

Nuotrauka: menufabrika.lt

Jau rytoj, balandžio 26 d., menų fabrike „Loftas“ įvyks antrasis „Opus 3 Gyvai“ renginys. Šįkart vakaro skaniausiu kąsniu taps nekantriai lauktas „Despotin Fam“ pasirodymas. Vaiperis, Shmekla, Liezhuvis kartu su galinguoju bigbendu surengs metų pasirodymą bei pristatys naują dainą.

Apie naują dainą, kurią išgirsime rytoj, reperiai kalba trumpai, tačiau kondensuotai: „Darbinis dainos pavadinimas yra „Linkiu 2012“. Jei neturėsite, ką sveikinimų koncerte palinkėti savo draugam ar giminėm, būtinai paprašykite pagroti šią dainą“, – su šypsena apie „Linkiu 2012“ kalba niekada žodžio kišenėje neieškantis Vaiper.

Šią dainą kompanija sukūrė įkvėpti vasaros festivalių. Todėl reperiai rytoj tikisi auditorijoje aptikti ir „Satta Outside“ bei „Tamsta“ festivaliuose matytų veidų. Be to, grupė ruošiasi ir dainos klipo filmavimui. Jo ištraukos internetą pasieks dar šiandien.

Ant scenos „Despotin Fam“ lips su pučiamųjų ir ritmo sekcijų meistrais, gitaristais, klavišinių valdovais ir patefonus sukančiu DJ Justas Fresh. Be to, grandioziniame „repo šeimos“ pasirodyme menų fabrike taip pat pasirodys dvi labai talentingos grupės – „Shiaure“ ir „Tie Geresni“.

 

„Tie Geresni“ gerai pažįstami Vilniaus kiemuose dėl savo vaizdo klipo „Virtuvė“, „YouTube“ surinkusio per  100 000 peržiūrų. Grupė „Shiaure” savo antrąjį albumą išleido prieš Naujuosius metus ir gavo pozityviausios repo grupės titulą.

Be to, specialiai rytdienos koncertui „Soundboys“, jau spėję pelnyti gero garso mylėtojų pagarbą, parūpins garsą. Tad, panašu, kad šią savaitę „Lofte“ nusimato kokybiškai skambančio repo ketvirtadienis. Ausų kamštukų neprireiks.


Komentuok:
*Reklama