Menu
 
 

RIMOWA elektroninė etiketė – patogių kelionių ateitis

2015 09 23  11:52  |  Aktualijos

RIMOWA elektroninė etiketė – patogių kelionių ateitis

Nuotrauka: RIMOWA

Rugsėjo 9-11 d. RIMOWA ir partneris Lufthansa pirmą kartą Las Vegas mieste FTE Global (Future Travel Experience) oro linijų konferencijoje pristatė RIMOWA elektroninę etiketę. Šis produktas – tai BAG2GO (T-Systems, Airbus ir RIMOWA bendradarbiavimo) projekto rezultatas jau įgavęs didžiulį susidomėjimą visame pasaulyje ir paskatinęs visiškai priklausančios RIMOWA dukterinės bendrovės BAG2GO GmbH įkūrimą 2014 metais. RIMOWA ir Lufthansa už pristatytą naujieną iš karto gavo „Geriausios bagažo iniciatyvos“ prizą.

Dėl pirmojo, visiškai integruoto mobilumo spendimo bagažui skraidymas tampa patogesnis, greitesnis ir saugesnis. Šį sprendimą sudaro RIMOWA lagaminas, oro linijų išmanioji programėlė ir RIMOWA elektroninė etiketė su E Ink Mobius (TM) ekranu, kuris yra įmontuotas į bagažą. Prognozuojama, kad 3.5 milijardai žmonių keliaus lėktuvais šiais metai, iš kurių dauguma jau turi išmaniuosius telefonus savo krepšyje ar kišenėje. Todėl logiška lagaminus prijungti prie skaitmeninio pasaulio.

Bagažas yra vis dar registruojamas rankiniu būdu, vėliau prie jo segama popierinė etiketė. Priešingai, oro keleiviai su RIMOWA elektronine etikete, Netronix®, galės paprasčiausiai užsiregistruoti namuose ar tiesiog pakeliui į oro uostą naudodami oro linijų programėlę ir užregistruoti savo bagažą. Keleiviai savo skrydžiui iš oro linijų gaus ne tik skaitmeninį įlaipinimo bilietą bet ir skaitmeninę bagažo informaciją. Lufthansa tapo pirmąja bendrove, kuri savo programėlėje integravo šią funkciją kaip išskirtinio susitarimo dalį. Vos vienu paspaudimu bagažo informacija per Bluetooth iš išmaniojo telefono nusiunčiama į lagaminą, turintį RIMOWA elektroninę etiketę. Informacija yra iš karto rodoma įmontuotame E Ink® sukurtame duomenų modulyje. Oro uoste RIMOWA lagaminų pridavimas užtrunka vos keletą sekundžių.

Dydžio ir išvaizdos atžvilgiu, bagažo informacija, rodoma elektroninių duomenų modulyje, atitinka popierines etiketes, įskaitant žalią ES juostelę, kurios reikalauja muitinės (privaloma visiems skrydžiams, išskrendantiems iš Europos oro uostų). Todėl perėjimas nuo analoginės prie skaitmeninės versijos yra labai paprastas. Svarbi informacija yra apsaugota nuo drėgmės, karščio, šalčio, smūgių, vibracijos ir negali būti atsitiktinai išjungta, skirtingai nuo popierinės etiketės.


Komentuok:
*Reklama
DNO