Menu
 
 

Robert Kalinkin SS13

2012 10 11  15:45  |  Įžvalgos

Robert Kalinkin SS13

Nuotraukos: Darius Gražys
© SwO magazine

Pirmais ispūdžiais pasikliauju retai, kadangi dažniausiai jie neatitinka minčių, kurios kyla, ėmus į viską žvelgti iš tolimesnės perspektyvos.  Todėl (be ironijos) leisiu įspūdžiams lietis laisvai.

Robert Kalinkin SS13

Vakar dizaineris Robertas Kalinkinas ,,Siemens“ arenoje pristatė 2013 pavasario/vasaros kolekciją, kuri priminė, jog gera renginio organizacija yra įmanoma net chaotiškumu garsėjančiuose mados pristatymuose.  Nei eilių ar ilgo laukimo lauke – įeinantiems atidaromos durys, rūbinėje jokios grūsties, o nusileidus laiptais – maloni, pilna žmonių  erdvė. Joje – ,,Pop Up Shop“ (staigi, jei taip galima pavadinti, parduotuvė), kurioje galima įsigyti dizainerio drabužių iš ankstesnių kolekcijų, video projekcijos iš Kalinkino archyvų ir mados eskizai ant sienos, ir, žinoma, vieta prisėsti ir kuo nors pasivaišinti. Erdvė, kuri laukimą pavertė maloniu ir neerzinančiu.

Robert Kalinkin SS13

Robert Kalinkin SS13

Baigiasi užkulisiai ir prasideda podiumas, o čia – dizainerio inicialiai ant faktūriškai išraiškingos ir reljefinės popierinės sienos. Pats podiumas specialiai renginiui sukonstruotas iš dviejų sujungtų stačiakampių, kurie sudarė tris takelius – per juos visus pereidavo kiekvienas modelis, todėl laiko atidžiai apžiūrėti kirpimą, drabužio konstrukciją ir modelio įvaizį tikrai užteko. Modeliai žingsniavo pagal Leon Somov garso takelį ir Gyčio Ivanausko gerai apgalvotą scenografiją. Kolekciją sudarė apie šimtas vyrams ir moterims skirtų modelių, todėl tai savaime lėmė kolekcijos eklektiškumą – nuo kūno spalvos maudymosi kostiumėlių, įvairių odinių šortukų bei švarkelių iki tiek dienai, tiek vakarui skirtų suknelių. Maudymosi kostiumėliai buvo derinami kartu su didelėmis skrybelėmis, skirtingų spalvų ir tekstūrų švarkeliai bei šortai (žinoma, paryškinti Kalinkino braižo spalvomis) priminė safari stilių.

Robert Kalinkin SS13

Vienas įdomiausių kolekcijos akcentų – laužytų formų įvairių spalvų odiniai švarkeliai, sujuosti diržu, tokį, beje, taip pat dėvėjo ir pristatymo pabaigoje dainavusi Jazzu (Justė Arlauskaitė). Stiprioji dizainerio pusė, be abejonės, yra suknelės, kurių siluetų, spalvų bei tekstūrų įvairovė privertė stengtis įžiūrėti kiekvieną, net ir smulkiausią detalę.  Kiekviena suknelė tarsi atskiras pasaulis – turi savo taisykles ir charakterį. Vyrams dizaineris pristatė jau daugeliui atpažįstamus džinsus ir išraiškingas raudonas kelnes. Visai tai buvo derinama kartu su militaristinio stiliaus švarkais, marškiniais ar languotais lietpalčiais. Kolekcijoje buvo pristatyta begalė aksesuarų – įvairų spalvų aksomu aptraukti aukštakulniai, grubūs batai su blizgiomis kniedėmis, trikampio stiliaus delninės ir didelės juodos giežtų formų rankinės.

Robert Kalinkin SS13

Robert Kalinkin SS13

Robert Kalinkin SS13

Išsamus straipsnis apie kolekciją bus publikuotas SwO street nr. 5 lapkričio-gruodžio numeryje. Naujienas sekite čia: http://issuu.com/swomagazine


Komentuok:
  • Stark says:

    This will be relevant due to high anti-oxidant rate the green coeffe extract has. Also, after two straight weeks of taking it faithfully (and you also need to do this), you may urinate more during the night. Personally, it is about 2-3 times. That is one bit irritating when you’re tired. You will probably convey more pooping, but nothing out of hand such as the runs or something.


*Reklama
DNO