Menu
 
 

„Roko naktys“ kviečia į muzikines dirbtuves

2020 10 22  20:38  |  M.I.C. Naujienos

„Roko naktys“ kviečia į muzikines dirbtuves

Nuotraukos – „Roko naktys“ archyvo ©

Po festivalio „Roko naktys“ vėliava gimusi muzikinių dirbtuvių ir koncertų serija šį šeštadienį grįžta į Klaipėdą. Rugsėjį įvykęs pirmasis tokio formato renginys susilaukė didelio susidomėjimo, tad tikimasi, kad šios dirbtuvės taps viena iš pajūrio tradicijų.  

Šį šeštadienį dirbtuvės vyks alternatyvios muzikos gerbėjų pamėgtame klube „Shelter Pub“, o meistriškumu ir scenine patirtimi, sukaupta koncertuojant su žymiausiais Lietuvos muzikantais, dalinsis būgnininkas Mykolas Eiva. Po dirbtuvių toje pačioje vietoje lankytojų laukia jau tradicija tapęs „Rokotekos“ vakarėlis.

„Roko naktys“ kviečia į muzikines dirbtuves

Žuvininkas

Pasak organizatorių, šis formatas gimė iš noro pasidalinti muzikine patirtimi su studentais, moksleiviais ir Klaipėdos muzikantais. Pirmosios dirbtuvės, kurias vedė vienas žymiausių šalies gitaristų Robertas Semeniukas, viršijo visus lūkesčius, tad jų potencialu neabejojama.

„Sulaukėme didesnio susidomėjimo nei tikėjomės, atsiliepimai buvo labai geri, tad akivaizdu, kad poreikis yra. Kadangi koncertinė veikla šiuo laikotarpiu gerokai mažiau aktyvi, dabar yra labai tinkamas laikas dalintis patirtimi, ir tikimės, kad tai taps gražia tradicija“, – sako dirbtuvių organizatorius Algirdas Barniškis-Blėka.

„Roko naktys“ kviečia į muzikines dirbtuves

Tokiku

Daugybėje roko, džiazo ir kitų stilių muzikos projektų dalyvavęs būgininkas Mykolas Eiva savo patirtimi, taikydamas novatoriškus ir kūrybiškus ugdymo metodus, muzikantas su jaunąja karta meno mokyklose ir privačiose pamokose dalinasi jau daugiau nei 13 metų. Dirbtuvių metu bus aptariami esminiai grojimo mušamaisiais pagrindai bei principai, vyks gyva praktinė diskusija aktualiems klausimams aptarti.

Tuo tarpu, nuo 22 val. „Shelter Pub“ klube šeštadienį vyks roko vakarėlis „Rokoteka“, kurioje muzikinėmis selekcijomis dalinsis alternatyvios muzikos didžėjai Žuvininkas, Aštrus ir Tokiku.

Žuvininkas yra liūdnojo veido, bet aistringų melodijų riteris, purvinų, bet romantiškų dainelių leidėjas ir vienas iš nedaugelio amerikoniškos liaudies muzikos per mažas plokšteles transliuotojų mieste. Jo didžėjiniai setai puikiai skamba tiek striptizo klubuose tiek miesto šventėse

„Roko naktys“ kviečia į muzikines dirbtuves

Tokiku – underground renginių lankytojams nuo seno gerai pažįstamas didžėjus, kuris šokti kviečia su alternatyvia roko, o neretai ir sunkesne industrial bei metalo muzika.

Aštrus – renginių organizatorius, atlikėjų ir grupių vadybininkas, o tai pat – ir didžėjus, savo karjerą pradėjęs prieš maždaug 15 metų sostinės pasilinksminimo vietose. Per vakarėlius iš jo galima išgirsti nuo traškančio rokabilio garsų iki aštrių rokenrolo rifų.

„Roko naktys“ kviečia į muzikines dirbtuves

Muzikinės dirbtuvės vyks spalio 24 d., šeštadienį, nuo 17 val., klube „Shelter Pub“. Rokotekos pradžia – 22 val. Visi renginiai yra nemokami, tačiau būtina lankytojų registracija.


Komentuok:
*Reklama
DNO