Menu
 
 

Romoje pristatyta „Giambattista Valli X H&M“ kolekcija

2019 10 25  23:28  |  Aktualijos

Giambattista Valli X H&M

Nuotraukos – NOWFASHION ©

Italijos sostinėje vakar pristatyta išskirtinė „Giambattista Valli X H&M“ kolekcija. Eklektiškas mados renginys, subūręs svečius iš viso pasaulio, vyko istoriniuose Palazzo Doria Pamphilj rūmuose. Laikui nepavaldūs kolekcijos kūriniai atgijo ant rausvo podiumo, kuriuo žingsniavo Kendall Jenner ir kiti žinomi mados industrijos veidai.

„Aš įkūriau savo mados namus Paryžiuje, bet visada didžiavausi, kad gimiau ir augau Romoje. Mano širdis visada priklausys Amžinajam miestui. Būtent todėl kolekcijos pristatymui pasirinkau  Palazzo Doria Pamphilj rūmus. Savo eklektišku stiliumi Roma formavo mano asmenybę ir padarė didelę įtaką mano pažiūroms. Buvo nuostabu matyti, kaip kolekcija atgyja mano gimtąjame mieste,“ – teigė dizaineris Giambattista Valli.

Romoje pristatyta „Giambattista Valli X H&M“ kolekcija

Giambattista Valli X H&M

Palazzo Doria Pamphilj didybė ir prabanga, įspūdinga meno kūrinių kolekcija bei romėniškas nerūpestingumas paryškino „Giambattista Valli X H&M“ unikalų dizainą ir rafinuotumą. Kolekcijos pristatymą vainikavo didysis finalas, kurio priešakyje žingsniavo Kendall Jenner, vilkėdama jau išgarsėti spėjusią raudoną tiulio suknelę. Tarp vakaro svečių buvo žymioji italė Chiara Ferragni, dainininkė H.E.R, aktorius Cameron Monaghan ir kitos įžymybės, vilkėjusios ant podiumio pristatytos kolekcijos drabužius.

Giambattista Valli X H&M

Giambattista Valli X H&M

Giambattista Valli X H&M

Giambattista Valli X H&M

Giambattista Valli X H&M

„Giambattista Valli X H&M“ pristatymas pavirto Romos dvasią perteikiančia naktimi, paženklinta glamūro ir filmo „Dolce Vita“ atmosferos. Tai buvo nepakartojama patirtis. Ši unikali kolekcija atgijo istorinių vertybių ir didybės kupinose salėse, kuriose podiumu žingsniavo naujoji dizainerio gerbėjų karta, pasirengusi užkariauti miestą,“ – pasakojo „H&M“ kūrybos patarėja Ann-Sofie Johansson.

„Giambattista Valli X H&M“ kolekcija visame pasaulyje pasirodys lapkričio 7 d.


Komentuok:
*Reklama
DNO