Menu
 
 

Su sportu rungtyniaujanti muzikos programa

2016 05 10  18:33  |  M.I.C. Naujienos

Baltasis Kiras

Nuotraukos: organizatorių.

Tinkamiausią atostogoms garso takelį visus metus transliuojanti Nidoje įsikūrusi radijo stotis „Neringa FM“ tvirtina – vasara tikrai ateis. Jau dešimtąjį sezoną pozityvią nuotaiką radijo bangomis skleidžianti kompanija turi ir kitą seną tradiciją – paplūdimio tinklinio turnyrus, vykstančius kasmet. Šiemet tokių suplanuoti net trys, po vieną kiekvieną vasaros mėnesį.

Dešimtis mėgėjų ir pažengusių paplūdimio atletų komandų kasmet pritraukiantis „Neringa FM Beachball Cup“ birželio 24-26 dienomis, per Jonines, kėsinasi sumušti visus lankomumo rekordus ir iš sporto varžybų tapti veiksmo ir muzikos festivaliu. Savo dalyvavimą jau patvirtino keliolikos Europos šalių paplūdimio tinklinio žaidėjų komandos ir visas būrys Lietuvos muzikantų bei didžėjų. Tiesa, laukia ir muzikinis siurprizas iš Ispanijos.

Girių Dvasios

Specialius vasaros, saulės ir paplūdimio smėlio kupinus miksus radijo stočiai „Neringa FM“ jau įrašė ir krepšius į Nidą kraunasi Erichas, Alko, Weedska, Kala Sound System, Audrius Kaštonas, Deneez, Souldatov, E-roott – didžėjų programa aktyviai pildoma kiekvieną savaitę.

Gyvos muzikos pakaks visiems ilgojo Joninių savaitgalio vakarams – programoje įrašytos tokios Nidos nuotaiką atitinkančios grupės, kaip „Keymono“, „Ministry of Echology“, „Baltasis Kiras“ ir „Mood Sellers“. Taip pat – vienas įdomiausių gyvos elektronikos projektų Lietuvoje „Girių Dvasios“. Visus muzikantus su Neringos romantika sieja ypatingas ryšys, tad ir koncertai bus šiltesni bei atviresni už įprastus.

Keymono

Pirmąkart gyvenime Nidos kopų grožį regės projektas iš Ispanijos „Iseo & Dodosound“ – tai dviejų talentų, Iseo ir Dodosound, jungtis, įtraukusi dar penkis muzikantus. Originalus grupės skambesys – tai reggae, dub, pirmykštė skaitmeninė muzika ir nemaža triphop įtaka. Viskas sodru ir nuoširdu. Instrumentiniame lygmenyje kreipiamas dėmesys į ritmų identitetą ir gilių dažnių stiprybę, o kontrastą tam suteikia šiltas ir svajingas Iseo vokalas Penki aukščiau minėti muzikantai – tai dūdų pūtikai The Mousehunters, mėgstantys džiazą. 2015-aisiais Iseo & Dodosound išleido savo debiutinį albumą „Cat Platoon“ ir jį pristatė turo Ispanijoje bei Prancūzijoje metu.

Norintys iškart susiplanuoti visą vasarą kalendoriuose turėtų pasižymėti ne tik Jonines, bet ir liepos 16-ąją bei rugpjūčio 14-ąją – kaip minėta, tinklinio šventės šią vasarą Nidoje įvyks iš viso tris kartus.

Iki pasimatymo!

Ministry of Echology


Komentuok:
*Reklama