Menu
 
 

Kultūrinis sujudimas Lofte: centre – „Moderat“!

2014 06 19  09:35  |  M.I.C. Naujienos

Kultūrinis sujudimas Lofte: centre – „Moderat

Nuotraukos: organizatorių.

Šį penktadienį menų fabriko „Loftas“ kieme įvyks didelis muzikinis sujudimas, nes veiksmas vyks net trijose erdvėse: „Lofte“, „LRT Opus“ terasoje ir šalia esančiame angare „IndEx Hall“. Painoka, tiesa? Juolab, kad apšilimo vakarėlis ir afterpartis nemokami, o didysis koncertas – tik su bilietais. Tuoj apie viską – glausčiai ir aiškiai.

Penktadienio, birželio 20 d., muzikinio sujudimo Naujamiestyje žemėlapis

Penktadienio, birželio 20 d., muzikinio sujudimo Naujamiestyje žemėlapis

Dienos festivalis!

Pavadinkime tai Kultūros nakties šurmuliu arba… žinote tą posakį – „ratus ruošk žiemą, o roges vasarą“? Jei vienu koncertu nepasitenkinate ir nekantriai laukiate „Loftas FEST 2014“, penktadienį užsukę į Naujamiestį galėsite pasijusti tarsi vienos paros festivalyje.

„Panašu, kad iš viso to išeis vienos dienos festivalis, kurio žvaigždės yra „Moderat“ ir jų pasirodymas yra mokamas. Tačiau veiksmas vakare terasoje ir naktį „Lofte“, kur vyks oficialūs „Moderat“ „pre-“ ir „afterparty“, yra nemokami“, – sako renginių organizatorius Victoras Diavara. „Kultūros nakties” programa su „Fusedmarc“, maskviete Anna Hanna, Žilvinu Roads ir Pak yra atvira visiems vilniečiams ir miesto svečiams bei prasidės dar nesutemus.

Berlyno elektroninės muzikos žvaigždės gros kitame angare – „IndEx“ grupei priklausančiame kultūros ir sporto centre „IndEx Hall“. Jis yra įsikūręs šalia įvykių centro, irgi menų fabriko kieme.

„Moderat“ į Lietuvą atvyksta penktadienį per pietus su didele palyda ir savo ypatingu ekranu bei grandiozinėmis projekcijomis. Tai yra dviejų įtakingų elektroninės muzikos vardų – „Apparat“ ir „Modeselektor“ – labai vykęs kūrybinis tandemas, kuris šią vasarą pasirodys didžiausiuose muzikiniuose festivaliuose. Tarp jų – ir Barselonos „Sonar“, iš kurio ką tik grįžome patys ir kurį pristatysime liepos mėnesio SwO street numeryje!

Moderat


Komentuok:
*Reklama
DNO