Menu
 
 

Rugsėjo pirmoji: pasirinkimai?

2015 08 31  20:10  |  Aktualijos

Galbūt daugelio moksleivių nelaukiama, rugsėjo pirmosios šventė, deja, bet jau suskaičiavo paskutines dienas prieš savo startą. Ši ne tik naują sezoną, bet ir naujus mokslo metus pažyminti data dažniausiai tampa oficialia mokyklos bendruomenės švente. Kai kam tai dar viena šventė, kitiems – pabaigos pradžia. Pagalvojome, jog rugsėjo pirmąją, tiksliau, dar prieš pat ją, moksleiviams iškyla klausimas – kaip rengtis? Šį kartą pagelbėsime ne tik merginoms, bet ir vaikinams.

Abiturientėms

Savo paskutinę rugsėjo pirmąją siūlome pasitikti skoningai ir santūriai pasipuošusioms. Neketiname įtikinėti atsisakyti aukštakulnių – suprantama, tai viena iš tų nedaugelio švenčių, kada aukštakulniai mokykloje yra pateisinami. Bet rugsėjo pirmąją siūlome išbandyti trumpą kombinezoną – puiki alternatyva suknelei. Jaunatviškas, patogus ir velniškai puošnus. Dar viena nedidelė rekomendacija – įdomūs ir pastebimi aksesuarai.

Raudonas kombinezonas ir auskarai su kristalais – H&M, kita – Zara. Gamintojų nuotr.

Raudonas kombinezonas ir auskarai su kristalais – H&M, kita – Zara. Gamintojų nuotr.

Mokyklinis švarkas

Nemažai daliai gimnazistų tenka dėvėti švarkus, rugsėjo pirmoji – ne išimtis. Siūlome pažvelgti į švarką kaip į dar vieną detalę, puikiai užbaigiančią daugiasluoksnį įvaizdį. O sluoksniuoti šį sezoną tikrai bus ką – nuo rudeninės klasikos iki boho stiliaus. Ir nebijokite maišyti visko kartu – šį rudenį dizaineriai plačiai siūlo eklektiką.

Koliaže – Zara gaminiai. Gamintojų nuotr.

Koliaže – Zara gaminiai. Gamintojų nuotr.

Vaikinams

Visad užmirštami vaikinai šį kartą taip pat gaus patarimų. Tiesa, abiturientams rato antrą kartą neišradinėsim – pasiūlysime rugsėjo pirmosios šventėje pasirodyti su kiek modernesniu, jaunatvišku kostiumu, pagyvintu ryškiomis detalėmis. Vaikinams, kuriems ši šventė dar ne paskutinė, pasiūlysime niekad nemirštančią klasiką vyriškų tendencijų tarpe – bomber švarkelį. Šį sezoną jis kiek labiau elegantiškesnis, tarytum praradęs savo sportiškąją pusę.

Koliaže – Zara gaminiai. Gamintojų nuotr.

Koliaže – Zara gaminiai. Gamintojų nuotr.

„Vilnius Got Fashion“ rekomenduoja

Šiais metais mokyklą baigusi ir atgal į mados tinklaraščių sceną grįžusi Miglė iš „VILNIUS GOT FASHION“ rekomenduoja:

Artėjant naujiems mokslo metams, dauguma panelių skuba parduotuvėse ieškoti ryškiausių suknelių, o vaikinai traukia iš spintos prabangius kostiumus. Tačiau reikia nepamiršti, jog rugsėjo pirmosios šventė neturi priminti išleistuvių puotos, todėl verta visus nustebinti ne prašmatniausiais deriniais, o netikėtais aksesuarų derinimais ar drabužių kirpimais.

vilniusgotfashion.wordpress.com autorė Miglė. Asmeninio archyvo nuotr.

vilniusgotfashion.wordpress.com autorė Miglė. Asmeninio archyvo nuotr.

Vaikinams siūlau:

1. Šis sezonas – pats tinkamiausias metas investuoti į kuprines. Šios ne tik atliks vadovėlių saugojimo funkciją, tačiau taip pat privers atkreipti ne vieno klasioko dėmesį.

2. Norint suteikti deriniui elegancijos, užtenka vienos išskirtinės detalės – kad ir skoningo ir išskirtinio laikrodžio.

Merginoms rekomenduoju:

1. „NO MAKE-UP“ taisyklė. Tinkamiausias makiažas jaunajai panelei – lengvų potėpių ir švelnus. Vos vos paryškinkite bruožus natūraliais atspalviais, ir aplinkiniai gūžčios iš nuostabos!

2. Vis dar trūksta minčių rugsėjo pirmosios šventei? Nustebinkite klasės draugus svajoklės merginos įvaizdžiu. Romantiška ir masyvi skrybėlė bei aulinukų derinys puikiai atliks savo užduotį.

Kuprinės, laikrodžiai – Asos, skrybėlė – Zara. Gamintojų nuotr

Kuprinės, laikrodžiai – Asos, skrybėlė – Zara. Gamintojų nuotr. 

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Julija Goyd ir Agnė Juodvalkytė. Terpė

SwO Street

Kitoks svinguojančio Londono portretas

DNO Records