Menu
 
 

Ryškiausios pavasario sezono rankinės

2014 02 11  11:09  |  Aktualijos

Tokiu niūriu oru greičiausiai dažna kuri susimąsto, kaip galima pagyvinti savo kasdieninį derinį. Visgi leistis į Kolumbo keliones ar išradinėti dviračio antrą kartą nereikia. Madoje, o ypač šį sezoną, derinį galima pagyvinti tik vienu mažu akcentu. Kalbame apie aksesuarus, kurie – nesuklysime pasakę – greičiausiai yra šios industrijos varomoji jėga (komerciškai sėkmingiausi), o jeigu tiksliau, tai – rankinės. Pateikiame Jums keturių mados namų rankinių pasiūlymus SS14 sezonui, kurie galbūt taps Jūsų bemiegių naktų priežastimi ieškant naujo aksesuaro, į kurį būtų verta susitalpinti pusę savo gyvenimo.

Pavasarinio pozityvumo šaukliai – Burberry Prorsum

Burberry Prorsum

Burberry Prorsum šiltojo sezono kolekcija persmelkta saldžių ir romantiškų pastelių, permatomo audinio motyvų ir tradicinių nėrinių. Kaip visad mados namai netikėtai atnaujina ir savo rankinių pasiūlymus, o šį kartą, laikantis vieno šablono, įvairiausiomis dekoracijomis puošiamos skirtingų medžiagų delninės. Minkšta ir gana talpi dieninė delninukė kaipmat sukels svajas apie tą tobulą pavasarį, kol kas aprašomą tik knygose.

Tiesiai iš galerijos – Chanel

Tiesiai iš galerijos – Chanel

Chanel mados namai tiesiai ir užtikrintai neria į karščiausią 2014 pavasario/vasaros tendenciją – meniškumą. Įvairiais aplikacijų metodais – purškiant ir piešiant – Chanel rankinėms ir krepšiams suteikiamas ne tik artistiškas menininko įvaizdis, bet ir jaunatviška dvasia. Šie tikri meniniai delikatesai papuošiami grandinėmis, karabinais, segtukais ir gumytėmis.

Klasikos ir inovatyvumo eklektika – Dior

Dior

Kai mados namų vairą perėmė Raf Simons, modernizmo bangos laukė visi. Aksesuarams dizaineris taip pat skyrė dėmesio. Ne, jis nekeitė naujų modelių, bet rankinių gamybai pritaikė naujausias technologijas ir medžiagas. Šį karta Lady Dior rankinės pasipuošia ryškiomis egzotiškomis odomis, kurios kartais net lazerių pagalba yra išpjaustomos. Išlaikydamos savo subtilumo kodus, Dior rankinės rodo, kad klasikai naujausi technologiniai sprendimai gali būti adaptuoti labai subtiliai ir protingai.

Įvairialypis laisvalaikis – Rochas

Rochas

Rankinių nuotraukos iš style.com, koliažai – autoriaus.

Rochas mados namai, mados pasauliui dabar žinomi kaip vintažo gerbėjai, šiltajam sezonui pristato šiuolaikiškus, praktiškus laisvalaikio krepšius ir rankines. Įvairios odos ir jų atspalviai derinami prie skirtingų moterų tipažų: tai – sportiška moteris, retro gerbėja, biuro darbuotoja ar vadinamoji it girl. Rochas aksesuarų kūrybinė komanda visų pirma galvoja apie asmenybę, ir tai maloniai patraukia.


Komentuok:
*Reklama
DNO