Menu
 
 

Salvatore Ferragamo FW 13/14

2013 09 26  22:54  |  Aktualijos

Salvatore Ferragamo FW 13/14

Nuotraukos: ferragamo.com

Šį sezoną kūrybos direktorius Massimiliano Giornetti nukėlė Salvatore Ferragamo vyrą į tamsią ir lietingą Niujorko gatvės naktį.

Tarp sienų, ant kurių buvo rodomas video klipas apie lietingą didmiestį su žybsinčiomis neono šviesomis ir šlapiu asfaltu (toks buvo ir podiumas), sunku buvo įsivaizduoti kitą miestą, labiau tinkamą šiai kolekcijai.

Visgi miesto gatvių fonas buvo tik pretekstas pristatyti prabangius lauko drabužius su šiek tiek išdidintomis proporcijomis. Tai buvo kolekcija, kurios ašis – paltai, neretai papuošti prabangiomis kašmyro ar avies kailio detalėmis. Mados namai žaidė su matiniu paviršiumi ir blizgesiu, kurio netrūko ant blizgios odos striukių su veltinio detalėmis ties atlapais. Guminiai akcentai ties užtrauktukais ir kišenėmis – detalė, verta dėmesio. Vienintelis tamsus dalykas kolekcijoje buvo dizainerio pasirinkta spalvų paletė. Kiekvieno modelio koloritas prasmių ieško giliuose vidurnakčio, miško žalumos ar miesto asfalto atspalviuose. Toks subtilus Ferragamo spalvų pojūtis ir laisvi siluetai šiam – rudens/žiemos – sezonui.

Salvatore Ferragamo FW 13/14

 


Komentuok:
*Reklama
DNO