Menu
 
 

Beissoul: aš tiesiog dirbu ir judu į priekį

2012 05 08  14:09  |  Aktualijos

Beissoul: aš tiesiog dirbu ir judu į priekį

Nuotraukos: SwO archyvas

Netikėtai didelio dėmesio po Eurovizijos atrankos sulaukęs atlikėjas Beissoul (tikrasis vardas Artūras Žabas) tvirtina, kad toks staigus šuolis populiarumo tramplynu jam buvo tik į naudą. „Turiu vis mažiau laiko, todėl nenoriu jo švaistyti galvodamas, koks esu geras, gražus arba kaip fantastiškai viskas klostosi – aš tiesiog dirbu ir judu į priekį. Manau, kad jei jau išlindai į dienos šviesą, tai būk geras ir nepamiršk, iš kur atėjai, nes į pradinį tašką sugrįžti labai lengva”.

Artimiausiuose koncertuose Beissoul žada pasirodyti jau nebe vienas, o kartu su neseniai susibūrusiu muzikiniu projektu „MuseIQ”, Einiumi ir Rolandu. Ši muzikinė jungtis – kaip patys vaikinai yra linkę vadinti savo projektą – susibūrė praėjusių metų vasarą, kai Beissoul buvo pakviestas atlikti Rolando bei Einiaus kūrinius viename Kauno klube. „Nuo pat pirmųjų dienų pradėjome galvoti apie bendrą ateitį ir nusprendėme nebūti tik vienos nakties muzikiniu nuotykiu”. Iš tiesų, vos koncertuoti pradėję vaikinai žengia nemažais žingsniais ir jau ateinančią savaitę ruošiasi pasirodymams Londone.

Beissoul: aš tiesiog dirbu ir judu į priekį

„MuseIQ” muzikoje yra dubstep, electo, experimental, soul, electro pop ir daug kitų elementų. Kaip sako patys vaikinai, tai – universalus skambesys. Jų kuriami video klipai visuomet charakteringi, kokybiškai pagaminti ir įtraukiantys. „Kurti klipus kiekvienam kūriniui mums jau tampa tradicija” – juokiasi vaikinai ir tęsia: „Visi video įrašai, kuriuos mes turime, yra tarsi trumpi muzikiniai etiudai, kurie padeda geriau patirti kūrinį”. Tiesa, grupė artimiausiu metu planuoja pristatyti dar vieną naują video klipą dainai „On the road” (liet. kelyje). „Tai daina apie žmogaus kelionę ir jos pabaigą. Kita vertus, galbūt kaip tik tada, kai ateina pabaiga iš tiesų tik prasideda tikroji kelionė?” – apie naujausią kūrinį užsimena Artūras. Pasak vaikino, šis video klipas bus tarsi metaforų ir simbolių rinkinys, kuris vieniems gali priminti svarbius dalykus, o kitiems nereikšti nieko asmeniško. Vienaip ar kitaip, planuojama, kad jis išlaikys „MuseIQ” būdingą stilių: „Video vizualizacija nebūtinai turi pataikauti dainai ir priešingai. Todėl visada stengiamės galvoti paprastai, bet tiksliai.” – sako Artūras.

MuseIQ „’Bout You”:

Renginio vaizdo klipas:


Komentuok:
*Reklama