Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2014 05 12  16:14  |  Įžvalgos

Šią savaitę SwO rekomendacijos taps savita žinių panorama – net penkios karštos ir unikalios naujienos spirgėdamos laukia Jūsų!

 

Kūtvėla

Fabulous Flamingo Body / Feathers Dance Skirt Sunshine Please! Dress

Nuotrauka: FFakers

https://www.facebook.com/kutvela.lt

Nauja, daili ir moteriška „KUTVĖLA“ kolekcija, skirta moterims flamingėms, pagaliau pasirodė! Ją iš arčiau galite apžiūrėti butike „Decolte“.

 

Meškos paslaugos

Meškos paslaugos

https://www.facebook.com/meskospaslaugos

Atėjo nauja Vilniaus herojų pamaina – tai A. Pogrebnojus ir I. Jurgelevičiūtė. „Meškos paslaugos“ personažų portretus santūriai paslėpė po kišene, tačiau kiekvienas lietuvis žino, kokia jų gyvenimo istorija ir problemos.

 

Padlyzos

Padlyzos

https://www.facebook.com/padlyzos

Mėgstamieji katinukai plečia verslą ir į „Vagos“ knygynus veža naujas ir įvairias užrašų knygutes. Oi, t.y., pasak jų, „užrašafkes“, „zapisalkas“ ir „blanknocikus“.

 

„Boutique 7“

Boutique 7

https://www.facebook.com/Boutique7.lt

Net ir atostogaudami galite atrodyti stilingai ir nepriekaištingai. Neseniai Palangoje atsidariusiame butike rasite tokius mados ženklus kaip Olig, Pins of Dixie, Faguo KABA ir kitus.

 

Ženklas „à mon“

à mon

Kaip patys „à mon“ ženklo dizaineriai teigia, jų kuriami drabužiai yra patogūs, funkcionalūs bei elegantiški. Tuo gali įsitikinti, naują kolekciją apžiūrėdamas butike „Boho Chic“.

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...
Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Julija Goyd ir Agnė Juodvalkytė. Terpė

SwO Street

Kitoks svinguojančio Londono portretas

DNO Records