Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2014 05 12  16:14  |  Įžvalgos

Šią savaitę SwO rekomendacijos taps savita žinių panorama – net penkios karštos ir unikalios naujienos spirgėdamos laukia Jūsų!

 

Kūtvėla

Fabulous Flamingo Body / Feathers Dance Skirt Sunshine Please! Dress

Nuotrauka: FFakers

https://www.facebook.com/kutvela.lt

Nauja, daili ir moteriška „KUTVĖLA“ kolekcija, skirta moterims flamingėms, pagaliau pasirodė! Ją iš arčiau galite apžiūrėti butike „Decolte“.

 

Meškos paslaugos

Meškos paslaugos

https://www.facebook.com/meskospaslaugos

Atėjo nauja Vilniaus herojų pamaina – tai A. Pogrebnojus ir I. Jurgelevičiūtė. „Meškos paslaugos“ personažų portretus santūriai paslėpė po kišene, tačiau kiekvienas lietuvis žino, kokia jų gyvenimo istorija ir problemos.

 

Padlyzos

Padlyzos

https://www.facebook.com/padlyzos

Mėgstamieji katinukai plečia verslą ir į „Vagos“ knygynus veža naujas ir įvairias užrašų knygutes. Oi, t.y., pasak jų, „užrašafkes“, „zapisalkas“ ir „blanknocikus“.

 

„Boutique 7“

Boutique 7

https://www.facebook.com/Boutique7.lt

Net ir atostogaudami galite atrodyti stilingai ir nepriekaištingai. Neseniai Palangoje atsidariusiame butike rasite tokius mados ženklus kaip Olig, Pins of Dixie, Faguo KABA ir kitus.

 

Ženklas „à mon“

à mon

Kaip patys „à mon“ ženklo dizaineriai teigia, jų kuriami drabužiai yra patogūs, funkcionalūs bei elegantiški. Tuo gali įsitikinti, naują kolekciją apžiūrėdamas butike „Boho Chic“.

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama
DNO