Menu
 
 

„Sheep Got Waxed“ pakeliui į Kiniją

2017 10 19  17:20  |  M.I.C. Naujienos

Sheep Got Waxed

Nuotraukos – NONA photography ir muzikantų asmeninio archyvo ©

Drąsi ir sudėtinga grupės „Sheep Got Waxed“ kūryba kelia sparnus iš Europos. Trejetas jau kitą savaitę išvyksta į turą Kinijoje. Ta proga muzikantai kviečia palinkėti gero kelio atsisveikinimo koncerte, kuris vyks šį šeštadienį, 11.11 klube, Vilniaus senamiestyje.

„Grupė šiuo metu miega po pagalve pasikišusi Kinų kalbos žodynėlį, o gyvena kūrybinėse kančiose ir mintyse – ar įleis į lėktuvą su instrumentais“, – apie pasiruošimą pirmai tolimai kelionei pasakoja atlikėjai.

„Po vasaros koncertų ir krūvos kitų veiklų bandome grįžti į darbo rėžimą. Vėl sėdime studijoje ir ieškome, bandome, galvojame arba tiesiog grojame ir stengiamės surasti bendrą muzikinę kalbą, atsinaujinti. Grupė gyvena naujų idėjų brandinimo etape, laukia ir jaudinasi dėl kelionių“, – sako muzikantai.

Sheep Got Waxed

„Sheep Got Waxed“ anksčiau yra koncertavę Latvijoje, Estijoje, Rusijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje ir Didžiojoje Britanijoje. Turas trijuose Kinijos miestuose – pirma tokia tolima grupės kelionė.

Anot atlikėjų: „įdomu ne tik skleisti savo muziką smalsioms ausims, bet ir pajusti savo avies kailiu, kuo tai skiriasi nuo Europos. Niekada nesitikėjome, kad kada nors galėsime savo triukšmus parodyti Kinijos publikai, o puikios komandos dėka štai ir išsipildo svajonės, apie kurias net nesvajojome. Ir, žinoma, esame dėkingi kultūros atašė Kinijoje, jog prisideda prie mūsų kelionės“.

Paklausti, ko labiausiai iš koncertų laukia ir tikisi, trejetas pasakoja: „Įdomu ar skirtingos kultūros žmonės panašiai supras mūsų muzikinę kalbą, ir jei nepanašiai – tai kaip. Jei žmonės duoda energijos, mes galime jiems duoti dar daugiau. Energijos pasikrauti turėsime tris galimybes, tai – spalio 27 d. Džuchai mieste, spalio 28 d. Guangdžou ir spalio 29 d. Oct Loft džiazo festivalyje, Šenženyje. Grosime gerame džiazo festivalyje, tad tikimės, kad tai padės mūsų muzikos sklaidai šiame tolimame, mums dar nepažįstamame krašte“.

„Sheep Got Waxed“ – tai Simonas Šipavičius (saksofonas), Adas Gecevičius (būgnai) ir Paulius Vaškas (gitara). Pasitelkdami įvairius efektų blokus ir skaitmeninę perkusiją, maišydami džiazą, punk ir elektroniką, ant scenos kartu jie skaičiuoja jau septintus metus. Per tą laiką spėjo išleisti albumus „Sheep Got Waxed“ bei „Pushy“ ir į švarkų atlapus įsisegti garbingą, vienos iš drąsiausiai eksperimentuojančių Lietuvos grupių, titulą.


Komentuok:
*Reklama
DNO