Menu
 
 

Gruzijos nacionalinis baletas pasirodys Lietuvoje

2017 10 23  07:08  |  M.I.C. Naujienos

Sukhishvili - SwO magazine

Nuotraukos – Sukhishvili asmeninio archyvo ©

Neįtikėtinos žmogaus kūno galimybės, įspūdingi kostiumai ir gruziniški šokiai Vilniuje bus pristatyti vasario 23 dieną, koncertų salėje „Compensa“.

„Sukhishvili“ trupės pasirodymuose susipina viena svarbiausių gruziniškos kultūros dalių – tradiciniai liaudies šokiai ir klasikinio baleto elementai, o šios sąjungos įgyvendinimas scenoje gniaužia kvapą.

Vilniuje Gruzijos nacionalinis baletas atliks dviejų valandų trukmės programą, kuria atskleis gruzinišką, nuotykių kupiną dvasią – vienu ritmu scenoje judės net 100 šokėjų, žvangės kardai ir šarvai, o akys nespės sekti greitų apsisukimų ir šuolių.

Sukhishvili

„Sukhishvili“ istorija prasidėjo prieš kiek daugiau nei 70 metų ir tęsiasi bei visam pasauliui pristato Gruzijos tautą iki šių dienų. Šiuo metu baletui vadovauja įkūrėjų Iliko Sukhishvili ir Nino Ramishvili anūkai, kurie baleto veiklą perėmė iš savo tėvų.

„Baleto narių dienotvarkės sudėliotos sekundžių tikslumu – nuo atvykimo, repeticijų iki paties pasirodymo. Tikslumas ir greitis atsispindi ne tik „Sukhishvili“ pasirodymuose, tačiau ir turuojančios trupės kasdienybėje. Šis projektas mums – malonus iššūkis, kurį vainikuos puikus jo įgyvendinimas“, – teigia vienas iš organizatorių. 


Komentuok:
*Reklama
DNO