Menu
 
 

„shishi“ tęsia Vilniaus kiemų folkloro paieškas

2021 02 05  18:21  |  M.I.C. Naujienos

„shishi“ tęsia Vilniaus kiemų folkloro paieškas

Kadrai iš klipo filmavimo ©

Muzikoje ir vaizdo klipuose prikeltos Vilniaus kiemų skaičiuotės – tai, kuo grupė „shishi“ gyveno paskutinius mėnesius. Šiandien jos dalinasi dar vienu rezultatu – nauja daina ir vaizdo klipu „Sėdi senis“.

„Kur jisai sėdi ir ko jis laukia? Visi atsakymai – trumpo metro video filme. Nepabijokit panaudoti „Sėdi senis“ skaičiuotės priimant sudėtingiausius sprendimus, pavyzdžiui, Regitros egzamine – „Sėdi senis“ – į pagalbą!“, – ragina „shishi“ narės Victoria, Benadetta ir Maria Rosa.

Kiemo skaičiuotės įkvėpta daina atspindi daugelio liūdną pasaulio matymą. „Sėdi senis ant šakos, pats ją pjauną, aišku, nekaltai, nepastebimai ir laukia karo pabaigos kaip ir mes laukiam, kol kas nors pagerės, bet pirštai, kažkodėl, vis dar tingiai juda. Prognozės – karas nesibaigs, kol nesibaigsim mes“, – sako „shishi“.

„shishi“ tęsia Vilniaus kiemų folkloro paieškas

Dainai skirto vaizdo klipo veikėjai – ne tik pačios muzikantės, bet ir oriausi Žvėryno ir Pilaitės rajonų sniego seniai. Juos filmavimui kruopščiai atrinko ir vaizdo klipe įamžino video kūrėjai Alanas Gurinas ir Paulius Janušonis.

Vaizdo klipą ir dainą „Sėdi senis“ kol kas galima rasti tik Youtube kanale. Muzikantės nuramina, jog greitai kūrinys atsiras ir kitose skaitmeninėse muzikos klausymosi platformose, o po mėnesio pasirodys ir visas, Vilniaus kiemų paveldui skirtas EP. 

Už pagalbą įrašinėjant kūrinį „shishi“ dėkingos garso inžinieriui Jurgiui Masilioniui. Vilniaus kiemų skaičiuočių paieškas dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

„shishi“ tęsia Vilniaus kiemų folkloro paieškas

Grupės „shishi“ sąskaitoje jau puikuojasi du albumai bei daugybė kelionių į užsienio festivalius. Trash, surf, soul, rap muziką grojančios Maria Rosa – Giedrė Nalivaikaitė, (el. gitara, vokalas), Victoria – Dominyka Kriščiūnaitė (bosas, vokalas) ir Benadetta – Kamilė Griušytė (būgnai, vokalas) neseniai buvo nominuotos ir dviems M.A.M.A. apdovanojimams.


Komentuok:
*Reklama
DNO