Menu
 
 

„shishi“ prikelia lietuvišką kiemų folklorą

2020 05 12  22:39  |  M.I.C. Naujienos

„shishi“ prikelia lietuvišką kiemų folklorą

Nuotrauka – „shishi“ archyvo ©

Pagal kiemo skaičiuotę sukurta nauja „shishi“ daina „Burbulas ir Burbulienė“ – dar vienas žingsnis link birželį išleidžiamo antro grupės albumo „Mafitishei“. 

„Sėdėjom vieną vėlų vakarą savo Profsąjungų studijoj, grojom kažkokį rifą ir pradėjom skaičiuot, žiūrim – geras! Limpa. Taip ir palikom. Kaip ir kada išgirdau šitą skaičiuotę, neprisimenu, tik žinau kur – Pašilaičiuose. Buvo endendū, buvo lėktuvėliai su sugedusiais motorėliais, po to, matyt, atsibodo, vaikai paaugo – atsirado Burbulas ir Burbulienė“, – apie skaičiuotę, virtusią daina, pasakoja grupės bosistė Victoria.

Grupė pasakoja, kad turėjo ir rimtesnių idėjų Vilniaus kiemų folklorą paversti dainomis: „Turėjom minčių padaryt albumą su skaičiuotėm, nes pagūglinom ir radom įspūdingų. Apie moteris po stalu, o vyrus kažkur ten besiblaškančius, ožkas ir t.t. Įdomu kaip susiklostė, kad jos yra tokios, kokios yra, čia gali gautis neblogas socialinis tyrimas.“

Dainą „Burbulas ir Burbulienė“ „shishi“ klausytojai nuo šiandien gali išgirsti visose skaitmeninėse platformose: Spotify, Deezer, Amazon, itunes, Google play, Youtube ir kitur.

Už pagalbą įrašinėjant bei leidžiant visus albumo kūrinius muzikantės dėkingos asociacijai „Agata“ bei Didžiosios Britanijos muzikos kompanijai „The state51 Conspiracy”, su kurių pagalba birželį merginos ir išleis antrąjį savo dainų rinkinį „MAFITISHEI“.

„shishi“ prikelia lietuvišką kiemų folklorą

Koližas – ABran ©

Grupė išduoda, kad antrąjį albumą leis ne tik skaitmeniniu, bet ir vinilo formatu. „Nuo įrašų pradžios iki vinilo išleidimo užtrukom apie metus. Taip išėjo, kad gyvenimas vis kišo kojas, kasė duobes, o mes stengėmės per jas šokinėt. Galiausiai, kai išsiropštėm ir jau planavom Europinius turus, atėjo ponas karantinas. Dabar, labiau negu jo pabaigos, laukiam tik „shishi“ vinilo!, – džiaugiasi grupės gitaristė Maria Rosa.

Trash, surf, soul, rap muzikos kolektyvo „shishi“ garsus ir balsus šiuo metu sudaro Victoria – Dominyka Kriščiūnaitė (bosas, vokalas), Maria Rosa – Giedrė Nalivaikaitė, (el. gitara, vokalas) bei neseniai būgnininkę ir vokalistę Francheską – Eleną Neniškytę pakeitusi Benadetta – Kamilė Griušytė (būgnai, vokalas).  


Komentuok:
*Reklama
DNO

Dekmantel Selectors