Menu
 
 

Stilingiausi filmų personažai

2014 03 13  11:06  |  Aktualijos

Filmai tapo nebeatskiriama mūsų gyvenimo dalimi: semiamės iš jų įkvėpimo, nuotaikinga komedija mums gali praskaidrinti nuotaiką, o drama jausmingesnį žiūrovą netgi priversti nubraukti vieną kitą ašarą. Dar vienas filmų privalumas tas, kad iš kai kurių jų galime pasisemti puikių stiliaus idėjų. Tad štai penketukas filmų, kuriuose stilius užima gal ir ne pirmąją, tačiau taip pat labai svarbią vietą.

Džasmina (Blue Jasmine)

Šiame naujausiame Woody Allen filme išskirtiniu stiliumi pasižymi aktorė Cate Blanchett. Jos suvaidinta dama Džasmina, iširus santuokai, atvyksta pagyventi pas seserį. Nors vertybės šios moters ir yra abejotinos, stilių ji turi nepriekaištingą ir yra tikras pasiturinčių ir elegantiškų niujorkiečių klano pavyzdys.

Džasmina

Nuotraukos iš: IMDB.com, Tumblr.com, Pinterest.com

Treileris:

)

Išsilavinimas (An Education)

Paauglę anglę studentę įkūnijusi Carey Mulligan nukrypsta nuo sistemingo mokymosi ir pameta savo svajones dėl beveik dvigubai už save vyresnio vyro, pajutusi turtingo, laisvo ir įdomaus gyvenimo skonį. Carey ir jos kolegė Rosamund Pike juostoje spinduliavo šiuo metu itin madinga septintojo dešimtmečio dvasia, tad žiūrint į elegantiškus kostiumėlius ir žavias sukneles galima atrasti daug naujų idėjų ir savo drabužinei.

Išsilavinimas

Treileris:

)

Fabriko mergina (Factory Girl)

Tai biografinis filmas apie Edie Sedgwick, kuriame Sienna Miller idealiai ją įkūnija. Šiame filme stilius yra vienas iš pagrindinių akcentų, todėl jį žiūrėti yra vienas malonumas.

Fabriko mergina

Treileris:

)

Atostogos Romoje (Roman Holiday)

Audrey Hepburn visiems dažniausiai asocijuojasi su „Pusryčiais pas Tifani“, tačiau šioje nuotaikingoje juostoje retro stilius atsiskleidžia, ko gero, dar labiau negu pirmojoje. O kai visa tai dar vainikuoja meilės istorija, filmas tiesiog nepalieka abejingų.

Atostogos Romoje

Treileris:

)

Ir velnias dėvi Prada (The devil wears Prada)

Ko gero net nebereikia minėti, kodėl šis filmas patenka į madingiausiųjų penketuką, tačiau jus gali sudominti kita detalė – filmo biudžetas vien drabužiams siekė apie 1 milijoną JAV dolerių. Belieka tik žiūrėti ir imti pavyzdį iš neprilygstamųjų Meryl Streep ir Anne Hathaway, bandančių atkartoti mados pasaulio peripetijas.

Ir velnias dėvi Prada

Treileris:


Komentuok:
*Reklama
DNO