Menu
 
 

Simon Upton net darganą rudenį paverčia jaukiu

2013 11 12  20:59  |  Aktualijos

Reklama SwO Live Feed

Lydia Willemina Collins

Nuotraukos: becauseimaddicted.net/

Regis, šį sezoną fotografas Simon Upton  puikiai perteikė jaukią ir minkštą, bet kartu ir minimalią bei santūrią rudens viziją. Bežiūrint į kadrus net užplūsta svajinga laukimo, lūkuriavimo nuotaika, rudeniška saldžios vienatvės nostalgija. Fotosesijoje, skirtoje Harper’s Bazaar Australia leidiniui, demonstruojami Céline, Marni, Stella McCartney, Bally, Chloé, Hermès, Max Mara rudeniui skirti drabužiai. Stilistės Tamaros McQuillan sukurtas spalvynas primena kalnus, šalti tonai derinami su šiltais, nerėžia akies. Saikingumas leidžia atsiskleisti audinių kokybei, kuri šaltuoju sezonu yra ypač svarbi.

Ko galima pasimokyti iš šios puikios komandos darbo? Žiemai nebūtina ieškoti daug detalių, akį rėžiančių akcentų, nes kokybiška apranga iškalbingesnė už bet kokius papuošimus. Tekstūros ir atspalviai – esminis derinių žaidimas, o nauja šukuosena arba padūmavusios akys kaipmat jus išskirs iš minios.

 

Leidinys: Harper‘s Bazaar Australia

Fotografas: Simon Upton

Stilistė: Tamara McQuillan

Manekenė: Lydia Willemina Collins

Lydia Willemina Collins

Lydia Willemina Collins

Lydia Willemina Collins

Lydia Willemina Collins

Lydia Willemina Collins

Lydia Willemina Collins

Lydia Willemina Collins

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DZHUS

Akimirka, skirta odai. Įkvėpta gamtos ir mokslo. Spianato

DNO Records

MO muziejus