Menu
 
 

SJP batų linija: vertiname!

2014 03 05  17:25  |  Aktualijos

SJP batų linija

Nuotraukos iš vogue.co.uk ir shop.nordstrom.com.

Visi jau seniai pripažino subtilų (pačios ar stilistų pagalba sukurtą) aktorės Sarah Jessica Parker stilių, todėl ne viena fashionista tikrai nekantravo išvysti ir naują jos batų kolekciją, sukurtą bendradarbiaujant su Manolo Blahnik kompanija.

Aktorė prasitarė, kad, dirbdama drauge su George Malkemus, įkvėpimo sėmėsi iš vaikystės – pavyzdžiui, įvairiaspalvių kaspinų, kuriuos rišdavosi į plaukus būdama dar maža mergytė. Taip pat panaudojo stiliaus žinias, sukauptas serialo „Seksas ir miestas“ filmavimo metu. Taigi, neklysite sakydami, jog naujoji kolekcija alsuoja didmiesčio elegancija. Merginos kolekcijoje gali rasti nemirštančios klasikos pavyzdžių, pradedant stilingais aukštakulniais vakarui ir baigiant gėlėmis papuoštais bateliais vaikštinėjimams dienos metu.

Vis dėlto, galbūt novatoriškumo naujajai dizainerei ir pritrūko, o  septinto bei aštunto dešimtmečių šarmo kolekcijoje truputį per daug. Smailėjantis batelių galiukas vis dar lieka pagrindiniu motyvu, atliepdamas pastarųjų metų madų savaičių tendencijas, kita vertus, argi galime teisti – daugeliui moterų tai patinka! Žaviausias kolekcijoje – spalvų spektras, kuris batams suteikia modernumo ir šiuolaikiškumo.

SJP batų linija

SJP batų linija

O ką manote jūs?


Loading ... Loading ...


Komentuok:
*Reklama
DNO