Menu
 
 

Ne tik dėl kuklumo rausta veidas…

2014 03 05  11:16  |  Aktualijos

Reklama SwO Live Feed

Pantone canvas

Nuotraukos: canvas.pantone.com, Bestfaceforward.ratata.fi, Iwostin.lt

Pantone turi ne tik didžiausią spalvų palečių pasirinkimą, bet ir nuostabią galeriją, kurioje bet kuris fotografas, dizaineris ar skaitmeninėmis medijomis kuriantis menininkas gali pasidalinti savo darbais, kuriuose pritaikytas paletės kodas. „Pantone canvas“ galerijoje galite naršyti, ieškoti įkvėpimo pagal subtiliausią atspalvį paieškos laukelyje! Nuotraukoje – fotografo TOMAAS darbai, daugiau jų rasite čia: http://canvas.pantone.com/tomaas.

Rausvi skruostai ilgą laiką buvo vertinami kaip sveiko žmogaus bruožas, o raustantis veidas laikytas kuklumo ir jautrumo požymiu. Tačiau niekas nekalba apie tai, kad raudonis gali būti odos ligos ar per didelio jautrumo simptomas. Šį kartą apžvelgsiu dvi priemones, kurios padės ne tik šiek tiek užmaskuoti raustančias veido vietas, bet ir jas gydyti.

Clinique priemonė raudoniui („redness solution, daily protective base“). Gamintojas Clinique rinkai yra pristatęs visą liniją veido priežiūros priemonių, kurios pradeda kovoti su įvairaus tipo raudoniu. Šios serijos bazę puikiai tinka naudoti prieš makiažo pagrindą. Priemonė – žalios spalvos, būtent šis atspalvis neutralizuoja raustančias vietas. Tiesa, priemonę atsargiai reikėtų rinktis merginoms, turinčioms riebią arba jautrią odą, nes ji nesuteikia matiškumo įspūdžio, o užtepus ant itin jautresnių vietų (pvz. skruostų), jaučiamas perštėjimas. Nepaisant šių trūkumų ir naudojant kitas serijos priemones, galima išgauti puikų efektą, juolab, kad serijai priklauso ir dekoratyvinės kosmetikos produktai.

Clinique- redness solution, daily protective base

Iwostin „Capillin“ – kremas nuo paraudimų. Iwsotin Lietuvos rinkai taip pat siūlo visą seriją priemonių, kurios padeda kovoti su veido raudoniu ir išsiplėtusiais kapiliarais. Aš išmėginau kremą nuo paraudimų, kuris saugo nuo išorės poveikio, stiprina kapiliarus bei stabdo neuropeptidų atsiradimą. Pastarieji atsakingi už odos paraudimą bei jautrumą. Kremas taip pat žalios spalvos. Abi minimos priemonės tikrai nepavers jūsų žaliaodėmis varlėmis, nes, išskirsčius priemonę ant veido, ji nepalieka matomo „žalumo“. Man ši priemonė patiko labiau, nei Clinique produktas, nes nejutau dirginimo, o kremas intensyviai drėkina odą.

Iwostin „Capillin“

Griežtai draudžiama SwO magazine paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © Swo.lt

Komentuok:
*Reklama
Yaska Art