Menu
 
 

Skulptūros, sužavėjusios Monako princą

2019 10 16  19:16  |  Aktualijos

Skulptūros, sužavėjusios Monako princą

Menininko A. Ostašovo parodą aplankė Monako princas Albertas II. Nuotraukos – organizatorių archyvo ©

Floristas ir ženklo „Flower Couture by Mantas Petruškevičius“ įkūrėjas Mantas Petruškevičius savo dekoro kompozicijomis kaskart stebina renginių svečius ir užsakovus. Šiuo metu garsus floristas ruošiasi didžiausiai vestuvių parodai „Išteku.lt“, kuri vyks spalio 19 d. parodų centre „Litexpo“. M. Petruškevičius šiam renginiui kuria išskirtinį dekorą, kurį papildys ir garsaus menininko Andrejaus Ostašovo kūriniai, pastarieji į Lietuvą atkeliauja iš Italijos, Pjetrasantos miesto, garsėjančio bronzos liejyklomis ir šimtametėmis skulptūros tradicijomis.

Premjera Lietuvos žiūrovams

Ostašovas garsus baltarusių skulptorius, kurio kūriniai yra sulaukę tarptautinio pripažinimo bei pasklidę ne tik po privačių kolekcininkų namus, bet ir muziejus. Jo skulptūros nuolat pristatomos personalinėse parodose ir meno mugėse nuo Vienos iki Taipėjaus. Nors šio menininko kūrinių iš vykusių parodų užsienyje jau yra įsigiję ir lietuviai, tačiau A. Ostašovo kūriniai Lietuvoje bus eksponuojami pirmą kartą. Prieš kelis mėnesius A. Ostašovo darbus pamatęs M. Petruškevičius buvo sužavėtas išskirtiniu menininko stiliumi ir atlikimo meistriškumu. Garsus floristas savo kūryboje taip pat siekia preciziškumo ir puoselėja klasikinį stilių, tačiau M. Petruškevičiaus kuriamas dekoras nustebina savo rafinuotomis detalėmis. Todėl šį kartą jam kilo idėja pakviesti menininką A. Ostašovą pristatyti savo kūrinius jo kuriamo dekoro kontekste, bet kokia tai bus kompozicija, abu kūrėjai dar laiko paslaptyje.

Skulptūros, sužavėjusios Monako princą

Šiemet A. Ostašovas jau surengė septynias personalines parodas skirtinguose pasaulio miestuose. Menininkas kurdamas kiekvieną ekspoziciją žiūrovams siekia atskleisti naujas savo kūrinių spalvas. Prieš metus jis sukūrė išskirtinę ekspoziciją garsiojoje Monako prieplaukoje, greta įspūdingų superjachtų, o šiemet buvo pakviestas surengti parodą šio miesto širdyje. Parodą „Les Personnages“ aplankė ne tik daugybė Prancūzijos Rivjeros gyventojų, bet ir Monako princas Albertas II, kuris buvo sužavėtas A. Ostašovo skulptūromis. Šis menininko prisistatymas buvo itin sėkmingas, po parodos dalis kūrinių iškeliavo į privačias kolekcijas, o menininkas sulaukė naujų pasiūlymų pristatyti savo kūrybą naujose erdvėse užsienyje.

Skulptūros, sužavėjusios Monako princą

Naujausią M. Petruškevičiaus sukurtą dekorą ir pirmą kartą Lietuvoje pristatomas A. Ostašovo skulptūras bus galima pamatyti „Išteku.lt“ parodos metu.


Komentuok:
*Reklama