Menu
 
 

Smalsumas ir kosmetinės

2013 08 27  09:18  |  Aktualijos

Smalsumas – mūsų tobulėjimo variklis, nes tik dėl jo įsiveliame į keisčiausias istorijas ir atrandame neįtikėtinų dalykų.

Gal šiek tiek grubu lyginti pažinimo smalsumą su mergaitišku įgeidžiu žinoti, ką savo kosmetinėse turi kitos merginos… Tiesa, geri psichologai iš šio nedidelio turinio gana tiksliai gali nusakyti asmenybę ir jos pomėgius. Taigi šiandien trumpam kyštelim nosį į visažistės Indrės Kazėnaitės lobių skrynią. Kokios priemonės ją lydi kiekvieną dieną?

Smalsumas ir kosmetinės

„Dienos metu stengiuosi atrodyti kuo natūraliau. Pirmiausiai sudrėkinu odą „Transparent clinic Rose hip & aloe“ kremu, kuris išlygina nelygumus ir sudrėkina, paruošdamas veidą kitam produktui – to paties gamintojo BB toniniam kremui. Stengiuosi naudoti priemones, kurios neužkemša veido odos, nevargina jos ir daro kuo mažesnę neigiamą įtaką, todėl sunkių makiažo pagrindu kasdienai vengiu. Veidą lengvai modeliuoju „Make up for ever“ modeliavimo priemone. Ja taip pat švelniai paryškinu akių voko linkį, taip suteikdama akims gilumo. Švelnaus atspalvio vokų šešėliai suteikia gaivumo, slepia nuovargį. Toliau – keli potėpiai blakstienų tušu, lūpų drėkinimas ir darbo dienai pasiruošta.

Rezultatas – gaivi ir sveika išvaizda. Tačiau niekada nežinai, kuo baigsis diena ir kur nuneš šiltas vasaros vakaras, todėl rankinėje visada nešiojuosi juodą akių pieštuką bei sodriai raudonus lūpų dažus, jeigu draugai netikėtai pakviestų pažiūrėti filmą po žvaigždėmis.“

Smalsumas ir kosmetinės

Nuotraukos: obaz.com, Inglotcosmetics.com, makeupforever.com, transparent-clinic.com, littleturquoisebook.com, maybelline.com


Komentuok:
*Reklama
DNO