Menu
 
 

Stilius ir amžius – visuomet kartu!

2014 02 18  11:34  |  Įžvalgos

Stilius ir amžius

Nuotraukos iš www.designaddicts.com.au, www.advancedstyle.blogspot.com

Daugelis jaunuolių visame pasaulyje tiesiog pamišę dėl naujausių, madingiausių, šauniausių ir pačių pačiausių dizainerių kolekcijų, tačiau paskutiniu metu mados industrijoje vis daugiau dėmesio skiriama ir vyresnio amžiaus pirkėjams, kurie stiliaus pojūčiu ir žavesiu neretai ir lenkia jauniklius. Savo akimis matę mums jau vintažiniu tapusį mados pasaulį senjorai, o ypatingai senjorų žmonos, stiliuje tarsi iš naujo atranda save ir džiaugiasi kiekviena galimybe dalintis gyvenimo patirtimi.

Būtent su tokiomis damomis ir dirba Ari Seth Cohen, populiarusis Niujorko tinklaraštininkas ir knygos „Advanced style“ autorius, kuris mados mylėtojams atskleidžia ir kitą medalio pusę – brandų ir išpuoselėtą ponių stiliaus pojūtį. Šios moterys, užfiksuotos Ari kameros, ne tik nesidrovi ryškios ir akį rėžiančios aprangos, bet ir įkvepia aplinkinius gyventi energingai, aistringai ir aktyviai! Fotografas nuotraukose įamžina dvasinę jaunystę, kurios mes daugeliu atvejų stokojame, pasislėpę po darbus vejančių darbų šešėliais. Taigi, žvilgtelėkime į margaspalvę vyresniosios kartos spintą!

Stilius ir amžius

Labiausiai krentantis į akis aksesuaras, kaip sako ir Cohen, turbūt yra skrybėlaitės. Ne viena sutikta dama prasitarė, kad turi jų marias, o ir ilgisi šios detalės šiuolaikinėje aprangoje ne ką mažiau. Taip pat nesunku pastebėti, kad moterys pasidabinusios apyrankėmis, žiedais ar masyviais karoliais, tad negalvokite, kad tai – tik jaunatviškas bruožas, nes papuošalai yra tikra būtinybė ir vyresnio amžiaus stileivoms! Žiūrint į šias tarsi iš paveikslų nužengusias mūzas kyla vienintelė mintis – pasitikti pelenų plaukus galima stilingai ir su paraku!

Stilius ir amžius

Stilius ir amžius

Stilius ir amžius

Stilius ir amžius

Stilius ir amžius

Stilius ir amžius

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Dekmantel Festival 2020

Birutės Stulgaitės paroda 'Erdvės kontūrai'

Mados infekcija 2020

Riga Fashion Week / Spring/Summer 2020

DNO Records