Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2014 02 17  14:12  |  Įžvalgos

Ar sekate mados savaitės naujienas? Kol bėgiojame klaidžiomis Londono gatvėmis, pasižvalgykite, ką kūrėjai pristato Lietuvoje! SwO rekomendacijos iš užsienio naršo Facebook puslapiuose ir kas dieną ieško naujų pasiūlymų. Štai ką rekomenduojame šiai savaitei:

 

Suktinis

Twisted Style

https://www.facebook.com/twistedtwistedstyle

Nors ir nebešalta, sveikatą reikia saugoti. „Twisted Style“ rankų darbo mezginiai pasirūpins Jūsų kaklu ir suteiks jaukumo vis dar snyguriuojančiais vasario vakarais.

 

Gatvės deimantai

Dime Fit

https://www.facebook.com/DimeFit

Nauji raštai, nauja forma, bet tas pats pamėgtas džemperis! „Dime Fit“ – deimantais nepuoštas, bet vis vien traukiantis akį pavasario atributas.

 

Tyras

Pure

https://www.facebook.com/label.pure

Naujas Dovilės Cibulskaitės ir Anos Romanovos mados ženklas „PURE“ pateisina savo skambų pavadinimą. Estetiškai atrodantys baltos spalvos drabužiai kuria itin futuristišką, bet kartu ir prabangų stilių.

 

Antra oda

Second Skin

https://www.facebook.com/secondskinLT

Šmaikštaus ir stilingo mados ženklo „Second Skin“ moto – „You are what you wear“ (liet. esi tai, kuo vilki).  O ką vilki tu? Ar išdrįstum dėvėti šio mados ženklo palaidinę? Apsvarstyk šiuos klausimus šią savaitę!

 

Taip telefonui!

yesyes.lt

https://www.facebook.com/YesYes.lt

Jei laikai save išskirtiniu, paversk tokiu ir savo išmanųjį telefoną, susikurdamas unikalų viršelį su savo mėgstamu paveiksliuku ar širdžiai miela nuotrauka.

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Ina Budrytė

Goldberg Variations

Julija Jankelaitytė

KRISTINA | SUSTAINABLE FASHION (@krstview)

SwO Street

DNO Records