Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2015 01 12  14:11  |  Aktualijos

Ar prisisėmėte jėgų per savaitgalį? Tikimės, kad taip, nes ši savaitė – tikrai energinga! Mažiausiai du renginiai, kurių negalima praleisti, begalės gražių ir originalių kūrinių, kuriuos būtina pamatyti. SwO rekomendacijos linki jėgų!

„Fashion Date“

Fashion Date

Asmeninių archyvų nuotraukos.

https://www.facebook.com/events/313946938806343

Tikrai nekantriai laukiame kiekvieno renginio, susijusio su mada. Naujasis „Fashion Date“ renginių ciklas traukte traukia – juk paskaitų metu galime pažvelgti į viską profesionalų akimis! Sausio 15 d. susitikime su prekinio ženklo „Wear Mad by July“ įkūrėja Julija Vežauskaite. Ką jums ji papasakos renginyje ir kokį savo pirmąjį drabužį atsimena, ji pati atskleis šiandienos interviu – laukite!

„AČIŪ.PRAŠAU“

AČIŪ.PRAŠAU

https://www.facebook.com/aciu.prasau

Tik labai optimistiškai nusiteikus ir labai pasistengus Vilniuje galime užuosti pavasario gaivą. Kol kas šildykimės su  „AČIŪ.PRAŠAU“ dėklais, o vasaros planus surašykime į originalias knygeles!

„Pavlas“

Pavlas

https://www.facebook.com/pages/Pavlas/604209102978488

http://pavlas.pl/pl/sklep

Kaimynai iš Lenkijos kas dieną stebina originalumu. Prekinis ženklas „Pavlas“ – šio pirmadienio meilė! Manome, jog atskiras SwO rekomendacijas paskirsime būtent susipažinimui su šiais kaimynais…

„MK drama queen“

MK drama queen

https://www.facebook.com/pages/MK-drama-queen/572322676244932

Elegantiškos suknelės su prieskoniais – taip galėtume pavadinti „MK drama queen“ kūrybą. Kaip skelbiama Facebook paskyroje, naujoji kolekcija jau ne už kalnų, o kol kas dar galime džiaugtis žiemos kūriniais.

„Hip-hopo muzikos apdovanojimai“

Hip-hop’o muzikos apdovanojimai

https://www.facebook.com/events/690506534372845/

Ar tik nebūsime vieninteliai, kurie turime atskirus apdovanojimus, skirtus hip-hop muzikai? Geriausi Lietuvos atlikėjai, „Loftas“ ir urban kultūra – žinome, kur susitiksime šį penktadienį! P.S. prie savo favoritų šlovės galite prisidėti patys – už juos tereikia balsuoti kategorijose (už nuopelnus gatvės šokių kultūrai, už metų renginius, metų vaizdo klipus ir panašiai).

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...


Komentuok:
*Reklama