Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2016 04 06  15:55  |  Aktualijos

Pavasaris – naujas sezonas ne tik spintos turiniui, bet ir mintims. SwO rekomendacijos žada pasiūlyti ne tik spintos lobius – įdomiausius jaunuosius dizainerius, geriausius įvaizdžio akcentus, bet ir peno laisvalaikiui: blogus, knygas, filmus ir vietas! Šią savaitę pasitikite su šiomis 5 rekomendacijomis:

F6 design

F6 design

Mantas Bartkus ir Neringa Martinėnaitė – jaunieji injekcininkai, su trenksmu pasirodę „Mados infekcijos“ scenoje. Suvienijęs dizainą ir grafines technologijas, duetas publikai parodė įdomius raštus, blizgučius ir urbanistinę madą. Neslėpsiu – po pasirodymo bėgau į užkulisius ir užsisakinėjau bomberį.

Tapatu

Tapatu - SwO magazine

Pamenate vasaros topu buvusias auksines ir sidabrines laikinas tatuiruotes, kurios taip gražiai atrodė ant įdegusio kūno? Jas keičiame laikinais „meno kūriniais“. Šios laikinos tatuiruotės yra rankų darbo ir tikai neapsiriboja tik drakonų bei drugelių priešiniais.

Indigo textile

Kuprinės ir rankinės

Kai nesugebame apsispręsti, ar mums reikia kuprinės, ar rankinės – geriausia nusipirkti du viename! Cara Delevingne parodė, kad tai – itin stilingas ir patogus daiktas, ypatingai tinkantis pavasariui. Kodėl? Juk nežinia kada sėsi ant dviračio, įsimesi sportinę aprangą ir bėgsi į sporto klubą ar susikrausi sumuštinius piknikui!

Coffice

COFFICE

Dirbti smagiame šurmulyje patinka daugeliui freelancerių – ne vieną ir ne du jų pastebime kavos baruose. Nuo šiol kviečiame visus dirbančius apsilankyti COFFICE kavinėje, kuri kiekvienam dirbančiam atstos mini biurą.

Travel Free – tinklaraštis

Travel Free

Pagavusi aistrą kelionėms nebegaliu nustygti vietoje – siūlau užsiprenumeruoti TRAVEL FREE naujienlaiškį, kuris jus nuskraidins iš Vilniaus į Ibizą ir atgal už 58 Eur, o į Japoniją – tik už 260 Eur!

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...


Komentuok:
*Reklama