Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2020 05 20  20:53  |  Aktualijos

Nors orai Lietuvoje vis dar nelepina, vasara nenumaldomai artėja. Šį kartą paruošėme rekomendacijų rinkinuką ne tik kūnui, bet ir sielai, kad jokios neramios mintys nelįstų į galvą, o jei užklystų, nuvaikysime jas kaip debesis.

Laisvojo rašymo elementai                                                 

Seniai svajojai pasiimti tušinuką į rankas ir pradėti rašyti, bet nežinojai nuo ko pradėti, kaip įveikti tuščio lapo baimę ir prisijaukinti veikėjus? Geros žinios! Sandra Bernotaitė parašė knygą apie kūrybos elementus ir dėsnius. „Laisvo rašymo elementai“ padės nepasiklysti kūrybos pasaulyje ir kas žino, galbūt net tapsi rašytoju.

Laisvojo rašymo elementai

Nuotraukos – kūrėjų asmeninių archyvų ©

Plepytė

Kartais mumyse gyvena tiek daug jausmų, tik nemokame jų išreikšti žodžiais, o tada imame ir perskaitome kažkieno kito mintis. Juk tai apie mus! Apie mūsų laisvę, laimę ir meilę, kartais džiuginančią, o kartais apleidžiančią. Emilijos tekstai – gera terapija sielai.

Plepytė

Augustas ir Barbora love story café

Pavasaris niekur nedingo! Nors gegužės mėnesio orai Lietuvoje ir nelepina (į svečius užsuko net pavėluotas sniegas). Visas pavasaris persikėlė į „Augustas ir Barbora love story café“. Nesugalvoju, kas gali būti geriau ir skaniau nei karantino metu taip išsiilgtas puodelis kavos sėdint tarp nuostabiausių žiedų.

Augustas ir Barbora love story café

Vidinis gyvenimas

Dabartinė situacija pasaulyje sujaukė ne tik daugumos planus, atšaukė ilgai lauktas atostogas, bet ir sukėlė vidinį susierzinimą. Prancūzų psichoterapeuto Kristofo Andrė knyga „Vidinis gyvenimas“ gali padėti susigrąžinti vidinę ramybę. Čia pateikiama 40 tekstų, kurie padės puoselėti vidinį gyvenimą. Rekomenduojama skaityti po vieną tekstą per dieną.

Vidinis gyvenimas

Vija Pinavija

Vis dejuojate, jog priaugti kilogramai bado akis? Galbūt atėjo metas pasportuoti stilingai – mažoje ir jaukioje studijoje? Tingėti čia būtų nuodėmė, o vasara vis tiek pasirodys ir teks išsitraukti bikini. Padrąsinkite save.

Vija Pinavija

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama