Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2014 02 03  11:26  |  Aktualijos

Nors tik vasaris, bet esu labai optimistiškai nusiteikusi apie ne už kalnų tūnantį ir atskubantį pavasarį. Tiesa, lauke termometro stulpelis dar dažnai nukrenta žemiau 10 laipsnių Celsijaus, vis vien jau pradedu jausti pavasarinį brizą. Šios SwO rekomendacijos skirtos Jums nustebinti ir padėti prisišaukti tą ilgai lauktą pavasarį (kuo greičiau!).

Rūšiuok stilingai

sortBOX

Rūšiuok šiukšles stilingai su „sortBOX“. Šiukšliadėžės, pagamintos iš senos džinso medžiagos, namuose derės kaip išskirtinė interjero detalė ir vienu žingsneliu priartins visuomenę prie švaresnės gamtos.

https://www.facebook.com/pages/sortBOX/153753761443603

 

Pagražinta namų ruoša

Lithuanian Design Block

Pasirodo, stilingi gali būti net… skalbinių segtukai! Barbora Adamonytė sukūrė unikalaus dizaino ir formos smeigtukus, kurie praskaidrins nuobodžią namų ruošą. Jų galite įsigyti „Lithuanian Design Block“ lofte.

https://www.facebook.com/BarboraAdamonyteDesignObjects

 

Neeilinės aplikacijos

Neeilinės aplikacijos

Aleksandras Pogrebnojus – kūrėjas, kuris visad gali nustebinti. Šį kartą mūsų dėmesį atkreipė lengvi T formos marškinėliai, puošti išskirtinėmis aplikacijomis.

https://www.facebook.com/aleksandras.pogrebnojus

 

Pavasarinės transformacijos

NO Champagne

„NO Champagne“ pažadėjo, jog pavasaris bus kupinas patogių daiktų. Naujoji, transformuotis galinti kuprinė – pirmasis žingsnis! Itin stilinga ir subalansuota mamoms, bet puikiai tiks ir kitoms dailiosios lyties atstovėms!

https://www.facebook.com/pages/NO-Champagne/119106384879781

 

Pavasario noras

Vegafe

Sveika mityba – norų sąraše jau nuo Naujųjų metų? Šį pavasarį tai nesunkiai įgyvendinsite, per pietų pertrauką užsukę į vegetarų kavinę „Vegafe“!

https://www.facebook.com/pages/Vegafe/449558878424742

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama
DNO