Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2020 07 15  14:52  |  Aktualijos

Grįžtam prie savos, kitokios klasikos. Šios savaitės rekomendacijose – idėjos ir produktai, kurie įneš ramybės, gyvybės į jūsų kasdienybę, suteikdami jai prasmės ir subtilumo. Kviečiame ieškoti ir atrasti, atsakingiau rinktis dalykus bei skirti ypatingą dėmesį jų kokybei ir ilgaamžiškumui, tačiau nepamiršti, jog jie turi būti ne tik praktiški, bet ir unikalūs, gražūs. Kviečiame pradėti nuo mažų žingsnių ir sąmoningai žiūrėti į savo aplinką.

P I E V O J

P I E V O J – žiedų linkėjimai kiekvieną savaitę sutartu laiku. „Pievoj“ įkūrėjos Violeta Valainytė ir Karolina Kibildienė siūlo įvairius floristinius sprendimus, stilizavimo ir dekoravimo paslaugas šventėms ir renginiams bei gėlių prenumeratą namams.

Mėgaukitės įvairiausiomis puokštėmis kas savaitę – tiek rečiausiais augalais, tiek lietuviškomis gėlėmis ar žalumynais iš pievų.

SwO savaitės rekomendacijos

Nuotraukos – kūrėjų asmeninių archyvų ©

I N D E L I S   M E D Y J E

Keramikės, grafikės Kristinos Kinderienės studija „Indelis medyje“ – pastelinių tonų, dėmių, linijų, brūkšnelių, tuštumos žaismė balto molio scenoje. Čia lėtai gimsta rankų darbo indai, kuriais išreiškiama tyli, kartais minimalistinė, išgryninta autorės estetika.

Betarpišku sąlyčiu su medžiaga baltas molis paverčiamas konkrečia forma, ant kurios pastelėmis ir pieštukais užrašoma abstrakti istorija. Čia susijungia vaizduojamasis ir taikomasis menas, keramika su grafika. Užkerinti šiluma ir ramybė vien žiūrint!

SwO savaitės rekomendacijos

K A R O L I S   K U R K L I E T I S

Kiek kitokia, graži ir tyra kūryba. Ypatinga autorinė Karolio Kurkliečio rankų darbo juvelyrika nepaliks abejingų! O šie subtilūs rausvo aukso auskarai „Aukso šakelės“ džiugins kiekvieną dieną vos pažvelgus.

SwO savaitės rekomendacijos

L I N E N   T A L E S 

Šeimos verslas, siekiantis įnešti į šiuolaikinius namus modernios lininės klasikos. Kurdami aukštos kokybės produkciją, „Linen Tales“ nori paskatinti mažiau švaistyti bei sąmoningai vartoti. Jų vizija apie etišką ir tvarią gamybą yra prekės ženklo verslo pagrindas. Visi gaminiai pagaminti Lietuvoje pagal aukščiausius įmanomus standartus.

Neabejojame, kad atrasite savo mėgstamiausius daiktus, kurie bus naudojami vėl ir vėl, perduodami šeimai, draugams ir net ateities kartoms. „Linen Tales“ neabejotinai rasite savo skoniui skirtą lininę pasaką visiems sezonams.

SwO savaitės rekomendacijos

N U L A

„Nula“ gimė iš didelio noro skatinti sąmoningesnį vartojimą bei kurti švaresnę aplinką, kurioje nėra plastiko. Rasos ir Ramonos tikslas – dalintis idėjomis ir produktais, kurie padėtų sumažinti vienkartinio naudojimo plastiko kasdienybėje, darbuose, įpročiuose.

„Nula“ – vieta, kurioje rasite kokybiškas prekes, pakeičiančias vienkartinį plastiką. Ir viskas čia pateikta patogiai ir nuoširdžiai, kad žmonėms taptų kuo paprasčiau pakoreguoti savo kasdienius plastiko vartojimo įpročius. Pradėkite nuo mažų žingsnių!

SwO savaitės rekomendacijos

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama
DNO