Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2021 10 21  21:06  |  Aktualijos

Pirmos rekomendacijos šiemet! Nuostabus jausmas – sugrįžti.

Graži ir žaisminga įžanga į darbingą rudenį. Šios savaitės rekomendacijose – iki smulkmenų apgalvotos detalės, kurios padės atrasti ryškias spalvas, formas, skonius ir įkvepiančias idėjas. Jos skirtos rudens dvasiai pamaitinti ir žaismingai atmosferai sukurti.

HOUSE OF MAXPLAY 

Drabužiai ir aksesuarai, kuriuos galima dėvėti dirbant, žaidžiant ir ieškant naujų idėjų. Unikali estetika saviraiškai jūsų kasdieniams žaidimams. „House of Maxplay“ – retai sutinkamo stilingumo, kūrybiškumo ir kokybės derinys. Visi prekės ženklo drabužiai ir aksesuarai pagaminti Vilniuje, iš natūralių ir biodegraduojančių medžiagų. Kviečiame patyrinėti šio prekės ženklo spalvas ir neįprastas detales ryškiam įvaizdžiui susikurti.

HOUSE OF MAXPLAY 

Nuotraukos – kūrėjų asmeninių archyvų ©

STILIAUS BUFETAS

Ne vienerius metus aktyviai besisukdamos mados versle, Sigita Mušauskaitė, stilistė, įvaizdžio studijos „Wide Steps Studio“ vadovė bei Akvilė Dambinskaitė, modelis, talentų agentė ir renginių organizatorė nusprendė, kad laikas savo žiniomis ir patirtimi pasidalinti su kitais. Sigitos ir Akvilės tikslas padrąsinti moteris nebijoti ryškių detalių, žaismingų aksesuarų ir padėti susikurti nuostabų stilių, pabrėžiantį jų asmenybes. Visa tai privedė jas prie prekinio ženklo idėjos – sukurti mokymus, kuriuose tarsi mados restoranėlyje bus tiekiamos stiliaus detalės. Taip gimė „Stiliaus bufetas“ – platforma kviečianti susiburti moteris, norinčias sužinoti daugiau apie madą, stilių, grožio industriją bei jaukiai praleisti laiką bendraminčių apsuptyje.

„Stiliaus bufeto“ įkūrėjos džiaugiasi suorganizavusios jau du sėkmingus renginius, kurių metu moterys sužinojo daugiau apie mados tendencijas, stiliaus subtilybes, mokėsi pozuoti bei dalyvavo profesionalioje fotosesijoje. Šį kartą jos pristato naują konceptą – ragins moteris pažvelgti į savo vidinį pasaulį, o jų gretas papildys psichologų platformos „Pasikalbėk“ komanda. Mokysitės ne tik susikurti savo stilių, tačiau taip pat, bandysit susipažinti ir susidraugauti su savo emocijomis. Juk stilinga moteris – tai moteris spinduliuojanti vidine ramybe ir pasitikėjimu!

Kviečiame susipažinti su „Stiliaus bufetu“ artimiau jau šį šeštadienį!

STILIAUS BUFETAS

GLASSES ON

Jie daugiau nei būrys matančių akių – „glasses on“ yra optika, erdvė akims ir bendruomenė, kurios tikslas – prieinamas ir ilgalaikis santykis su regėjimu. Geras dizainas prideda vertės kasdienai, todėl jie visada ieško rytojaus klasikos ir mėgstamiausių. Pasiūlymuose rasite tai, kas pagirtų asmenybę ir būtų lengva nešioti kasdien. Dabar, labiau nei bet kada, esame už tvarius pasirinkimus, todėl akinių „keitykloje“ galėsite keistis akiniais, priimame ir antram gyvenimui paruošiame jau nešiotus akinius. Puiki galimybė įsigyti akinius iš antrų rankų, bet kur kas geresnėmis kainomis.

Nuo 2014 metų buria kolekcinius vardus, kruopščiai renka pro ką žvelgs mūsų visų akys ir dirba su savo srities geriausiais. Pažangios technologijos ir savo srities specialistai akimis pasirūpina kruopščiausiai. Įgudusi komanda akių pasaulį pažįsta geriausiai, tačiau turi daugiau nei žinias. Jų misija – pasirūpinti akimis dar prieš joms pavargstant. O už viso to kviečia ne tik matyti, bet ir regėti gerus dalykus: skirtingus kampus, tradicijas, žmones ir požiūrius. Jie yra ne mažiau įdomūs.

Visas rudens formas rasite optikose Vilniuje ir Kaune. Užsukite susipažinti ir pavedžioti akis po itin stiprią akinių kolekciją, jei dar nebuvote. Joje – LOEWE, Linda Farrow, Moscot, Mykita, Kuboraum, Andy Wolf, Lindberg ir kiti.

GLASSES ON

JUICY JULES

Kas sakė, kad ryškios spalvos netinka rudeniui? Kuo ryškiau, tuo geriau! Rankinės sukurtos mylintiems spalvas ir nebijantiems išsiskirti. Kiekvienas modelis yra unikalus ir rankų darbo. „Juicy Jules“ įkūrėjos Skirmantė ir Kristina kviečia įnešti žaismingumo į rankų darbo pasaulį.

Prekiniai ženklai būna pagaminti iš daugelio skirtingų ingredientų – „Juicy Jules“ prasidėjo su gana paprasta receptūra: sarcasm, wine and everything’s fine. Eigoje prisidėjo: feminism, milk and fierce mama’s attitude.

Istorija apie jus, mus ir visas moteris. Istorija apie nepriklausomybę, drąsą ir nebijojimą̨ išsiskirti. Ar jau radai savo meilę? Mes taip!!!

JUICY JULES

FOOD IN THE WOOD

Tik 30 min. kelio ir iš miesto pateksite į visiškai kitokią erdvę, kur sustoja laikas bei kuriasi gražios istorijos.

Tai kitoks šeimos restoranas, sodas ir daržas Dūkštų ąžuolyne, Neries regioniniame parke. Jauki, vaikystę primenanti susitikimų vieta įvairiems muzikiniams, kulinariniams, edukaciniams projektams bei ypatingoms šventėms.

Idėja – modern eco-ethno-accoustic šventės. Pagrindiniai patiekalai kepami krosnyje ant gyvos ugnies. Muzika – gitara, kontrabosas, pianinas, smuikas, violončelė, saksofonas… Šventės gražios, lyriškos ir tylios, nes senoji giria įpareigoja.

Jokių maisto ruošinių restoranas neturi, išskyrus jų ūkyje augintas daržoves, uogienes, žoleles, šaldytas uogas bei grybus. Užsakius šventę, šeimininkai nuvažiuoja pas sūrininkus, ūkininkus, žvejus, pasiskambina duonos kepėjams, 4-5 val. prieš svečiams atvykstant kūrena dvi didžiules krosnis, kuriose renginio metu, jums matant, gaminamas visas maistas. Linkėjimai iš ąžuolų pievos!

FOOD IN THE WOOD

Išrinkite savaitės rekomendaciją:

  • HOUSE OF MAXPLAY – žaismingai, bet su konkrečia misija. (43%, 171 Balsų)
  • FOOD IN THE WOOD – vakarienė vidury miško. (37%, 148 Balsų)
  • JUICY JULES – rankinės, kurios pasako apie tave daugiau. (8%, 31 Balsų)
  • STILIAUS BUFETAS – atrask naujus stiliaus prieskonius. (7%, 26 Balsų)
  • GLASSES ON – išskirtinis dėmesys regėjimui. (5%, 22 Balsų)

Viso balsavusių: 398

Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama
DNO