Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2013 11 11  16:01  |  Aktualijos

Šios savaitės nuotaiką pasirinkite patys, – ar ji bus kūrybinga, informatyvi, patrakusi, o gal paslaptinga? SwO rekomendacijų sąrašas siūlo patarimus, tinkančius kiekvienai rudeniškos nuotaikos gaidai.

Meno kūriniai

Gurhawk

https://www.facebook.com/gurhawk

Savo išmanųjį telefoną dabar galite papuošti ne tik plastikiniu dėklu, bet ir unikaliu meno kūriniu! „Gurhawk“ siūlo nutapyti individualų paveikslą, kuriuo galėsite papuošti savo iPhone telefoną. Dabar tikrai jūsiškio su niekuo nesumaišys!

 

Vakarėlių liūtai

Party Animal

https://www.facebook.com/partyanimal.lt

Nuotraukos autorės: FFakers

Ar esate pasiruošęs sudrebinti pasaulį ir savo… virtuvę? Naujoji „Party Animal“ kolekcija skirta energingoms, bemiegėms naktims. Kaip patys kūrėjai teigia, tai – ne tik prekinis ženklas, tai požiūris, gyvenimo būdas ir visa bendruomenė.

 

Festivaliai tęsiasi

Insanitus

https://www.facebook.com/pages/Insanitus/257224110982302

Tarptautinė meno laboratorija „Insanitus“ kviečia į keturių dienų muzikos ir meno šou Kaune. Nepraleiskite progos pamatyti ir išgirsti Lietuvos bei pasaulinio garso kūrėjų bei sudalyvauti neužmirštamuose afterparčiuose. SwO komanda ten irgi bus!

 

Palydovai – sugulovai

Sugulovus

https://www.facebook.com/Sugulovai

Ritos rankų darbo žaislus „Sugulovus“ pakeitė kiti palydovai – delninės. Spalvotos ir santūrios, vienspalvės ir su ornamentais – aksesuarų pasirinkimas tikrai nemažas!

 

Skrydis į mėnulį

4moon

https://www.facebook.com/4moonboutique

„4moon“ – paslaptingas kaip naktinis šviesulys. Facebook puslapis intriguoja, jog elektroniniame butike galėsime rasti tiek namų interjero detalių, tiek Lietuvos kūrėjų drabužių bei aksesuarų, o kol kas prašome registruotis ir laukti savojo skrydžio bilieto!

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama
DNO