Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2014 01 06  11:11  |  Aktualijos

Antroji 2014–ųjų metų savaitė: už lango pavasaris, galvoje vasara, ant stalo – darbingas ruduo, o šiaip, regis, kalendorinė žiema. SwO rekomendacijos linki nepasiklysti laike ir įspūdingai pradėti naujus metus, juk gera pradžia – pusė darbo!

Olig.

 

https://www.facebook.com/oliglife

„Tai ne tik ženklas, tai judėjimas, gyvenimo būdas, tai – tavyje“, – ar mados ženklo „Olig.“ kūrėjai nemeluoja, įsitikinkite, peržiūrėję trumpą video klipą. Koks yra vakarėlis, pasak „Olig.“? Nerealus!

 

3.14

3.14

https://www.facebook.com/pages/314/680512495302292

Naujas kasdienių drabužių ženklas „3.14“ švenčia… 8 dienų gimtadienį (bent jau jo facebook puslapis)! Dizainerių duetas siūlo jaukius siluetus žiemai, įdomu, ko sulauksime pavasarį!..

 

VAU 

VAU

https://www.facebook.com/pages/VAU-LT-kūrėjų-namai/614128245290533

Klaipėda siaučia! Pristatome dar vieną Lietuvos dizainerių butiką „VAU LT kūrėjų namai“. Ką reiškia „VAU“? V – vienintelė, A – autentiška, U – unikali. Užsukite ir įvertinkite.

 

Newsstand

Newsstand

https://www.facebook.com/newsstand.lt?ref=profile

Tik dažnos kelionės po pasaulį išgelbėja nuo informacijos troškulio? Parsivesk pasaulį į savo namus! „Newsstand.lt“ yra šiuolaikiška spaudos prenumeratos parduotuvė – čia rasite savo trokštamus žurnalus, tokius kaip „Vogue USA“, „Elle“, „Vanity Fair“ ir kitus!

 

Crystal Rabbit 

Crystal Rabbit

https://www.facebook.com/crystal.rabbit.label

„Crystal Rabbit“ – kaimyninės Estijos turtas. Santūrumą ir seksualumą apibrėžiančios formos, gili mėlyna, permatoma juoda – visa tai rasite „Crystal Rabbit“ kolekcijoje svajingu pavadinimu „Blue“. 

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...


Komentuok:
*Reklama
DNO