Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2014 01 06  11:11  |  Aktualijos

Antroji 2014–ųjų metų savaitė: už lango pavasaris, galvoje vasara, ant stalo – darbingas ruduo, o šiaip, regis, kalendorinė žiema. SwO rekomendacijos linki nepasiklysti laike ir įspūdingai pradėti naujus metus, juk gera pradžia – pusė darbo!

Olig.

 

https://www.facebook.com/oliglife

„Tai ne tik ženklas, tai judėjimas, gyvenimo būdas, tai – tavyje“, – ar mados ženklo „Olig.“ kūrėjai nemeluoja, įsitikinkite, peržiūrėję trumpą video klipą. Koks yra vakarėlis, pasak „Olig.“? Nerealus!

 

3.14

3.14

https://www.facebook.com/pages/314/680512495302292

Naujas kasdienių drabužių ženklas „3.14“ švenčia… 8 dienų gimtadienį (bent jau jo facebook puslapis)! Dizainerių duetas siūlo jaukius siluetus žiemai, įdomu, ko sulauksime pavasarį!..

 

VAU 

VAU

https://www.facebook.com/pages/VAU-LT-kūrėjų-namai/614128245290533

Klaipėda siaučia! Pristatome dar vieną Lietuvos dizainerių butiką „VAU LT kūrėjų namai“. Ką reiškia „VAU“? V – vienintelė, A – autentiška, U – unikali. Užsukite ir įvertinkite.

 

Newsstand

Newsstand

https://www.facebook.com/newsstand.lt?ref=profile

Tik dažnos kelionės po pasaulį išgelbėja nuo informacijos troškulio? Parsivesk pasaulį į savo namus! „Newsstand.lt“ yra šiuolaikiška spaudos prenumeratos parduotuvė – čia rasite savo trokštamus žurnalus, tokius kaip „Vogue USA“, „Elle“, „Vanity Fair“ ir kitus!

 

Crystal Rabbit 

Crystal Rabbit

https://www.facebook.com/crystal.rabbit.label

„Crystal Rabbit“ – kaimyninės Estijos turtas. Santūrumą ir seksualumą apibrėžiančios formos, gili mėlyna, permatoma juoda – visa tai rasite „Crystal Rabbit“ kolekcijoje svajingu pavadinimu „Blue“. 

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO